[GIII] Miecz przodków

Kiedy bede mógł zdobyć miecz przodków jak już moc przodków zdobyłem tzn te wszystkie kamienie włożyłem w poszczególne ołtarze
Odpowiedz
Proponuje zignorować tego pana. Nawet nie potrafi poprawnie po polskiemu pisać.
Nie chciało mu się (pomijając niepoprawność gramatyczną i logiczną zdania) napisać na końcu zdania znaku zapytania. FUJ!
Odpowiedz
Taramelion skąd ta agresja, po prostu zadałem pytanie a ty mi tu wyskakujesz z takimi tekstami. fuj ( po twojemu ).
A tak na serio to nie mogę znaleźć projektu wykucia tej broni.
Wie ktoś, gdzie tego szukać ?
Już nawet orków z Normardu wypędziłem.??????????
Odpowiedz
Jeśli to jest agresja, to ja nie wiem w jakiej bajce Ty żyjesz.



Proszę, projekty są w skrzyniach.
Lokalizacja Skrzyń:
Myrtana:
1. Tunel w Redock przy pierwszym pełzaczu jakiego spotkamy
2. Jaskinia pod Cape Dun, za drugim smokiem na samym dole, na końcu plaży
3. Przed Ardeą w drodze do Kręgów gdzie siedzi Chris, koło ogniska - siedzą tam bandyci
4. W Faring skrzynia Alego na piętrze w gospodzie
5. Idąc wzdłuż bariery przy Vengard i dalej na północ pod górę, napotkamy wiele Ogrów, tam też przy ogniskach jest jedna ze skrzyń, łączy się tam Myrtana z Nordmarem
6. W Gotha na drugim wewnętrznym dziedzińcu po prawej stronie gdzie tron szamana orków
7. Za Jaskinia za złodziejami zboża koło Montery
8. Pagórek po lewej stronie przed złodziejami zboża koło Montery
9. Cape Dun gdzie uwięziony był paladyn Wenzel
10. Między drogą z Cape Dun do Montery po lewej jaskinia z 3 cieniostworami
11. Za wilczą jaskinią dalej prosto i po zabiciu 3 trolli normalnych leży skrzynia
12. Po pkt 11 idziemy dalej na północ aby wejść na górę z lewej, tam znajdziemy berło cienia a jeszcze dalej cofając się na południe (będąc na tej górze) zabijamy 2 trolle normalne i 1 czarny i jest kolejna skrzynia
13. W Trelis co mamy misję zabić Ogry, w tej grocie koło kapliczki Beliara
14. W Okara w grocie gdzie siedzi paladyn Roland
15. W Trelis w domu kupca assasyna Khabir'a
16. W Okara po wyjściu zaraz w lewo przy dwóch cieniostworach (tych co misja z nimi była)
17. W północnym namiocie orków oblężenia Vengardu
18. W skarbcu w Geldern pilnowanym przez dwóch orków.
19. Gdzie buntownik Charles, dwie drogi, pierwsza na przeciwko miejsca gdzie walczyliśmy razem z gońcem leśnym z orkami trzeba przejść i po lewej jest jaskinia, druga droga to od świątyni w Trelis iść zaraz w lewo przy ścianie i dojdzie się do spalonego domu i obozu buntowników, dalej prosto i na prawo jest ta jaskinia.
20. Na północ od Trelis, na farmie gdzie ukrywa się alchemik na A... i siedzi złodziej Peps, pod nimi jest jaskinia z rozpruwaczami, tam jest kolejna skrzynia.
21. W Geldern nad kopalnią siarki koło zburzonej wierzy i smoka (trzeba wchodzić od strony kopalni na południu gdzie brat jednego kupca działał)
22. W domu pierwszego dowódcy oblężenia Vengard wewnątrz bariery, po wyjściu ze świątyni zaraz po prawej stronie.
23. Vengard, sala tronowa nad salą gdzie siedzi król, a dokładniej na tarasie w stronę morza.

Varant

24: Na północny wschód od świątyni Al-Shedim przy 4 ograch ( miejsce to wyraźnie widać - jest na wzgórzu, z dużą szubienicą )
25: Jaskinia lwów na północ od Isthar. Trzeba dojść do oazy z czterema assasynami (nr. 52 na mapie) i
wtedy skręcić na zachód, przejść jeszcze ładny kawałek. W środku rozkładające się bestie i lwy ( skóry tych pierwszych potrzebne były w zadaniu w Isthar )
26: W domku Daro w Ben Sali
27: W komnatach Zubena
28: Przy 3 gargulcach w ruinach biblioteki Al-Shedim
29: W świątyni Al-Shedim
30: W Isthar - przy arenie jest wejście do piwnicy, w jednym z pomieszczeń jest skrzynia
31: W świątyni Mora-Sul
32: W pałacu Gonzalesa
33: Na północ od Bragi przy bandytach - w zamaskowanej jaskini - idąc od strony Bragi po prawej stronie od ścieżki w momencie gdy mijamy miejsce w którym był Paladyn Kurt.
34: Na północ od Bakareshu na wybrzeżu w obozie wrogo nastawionych orków.
35: Daleko na zachód od Mora Sul, w sumie to bliżej do Isthar. Od nr. 37 na mapie trzeba kierować się na zachód, aż dojdziemy do gór - trzeba się przebiec wzdłuż i poszukać jaskini w której będzie skrzynia.
36: Przy pierwszym rozwidleniu drogi z Bragi do Isthar - w ruinach z trzema ogrami
37: Północny zachód od Isthar, przy studniach trzeba skręcić w lewo i iść kawałek pod górę. W jaskini z szakalami.
38: Na największej wyspie Varantu, na piedestale we wschodniej części wysepki

Nordmar

39. W domu Pedara (nr 18; niedaleko grobowca Ejnara )
40. W grobowcu Ejnara ( czarny nr. 5 na mapie )
41 i 42. W domu Kalana ( w Klanie Ognia ) przez buga tutaj są dwie skrzynie jedna na drugiej. Przed otwieraniem zróbcie save'a bo raz mi się gra tu zwiesiła. Za drugim razem otworzyłem bez problemu.
43. W grobowcu Angira ( czarny nr. 6 na mapie )
44. W grobowcu Akaschy ( czarny nr. 1 na mapie )
45. Skrzynia Tjalfsa - szefa klanu młota. Klucz dostajemy po oczyszczeniu kopalni.
46. W domu Ingvara ( w Klanie Młota )
47. Któryś z obozów orków na północ od Klanu Młota - tej kropki na mapie nie jestem pewien.
48. W domu Larsona ( w Klanie Wilka )

#01 Nóż Asasyna 350G
#02 Łuk Asasyna 400G
#03 Kościany łuk 800G
#04 Sztylet 800G
#05 Kusza łowcy nagród 1.000G
#06 Miecz Asasyna 1.250G
#07 Łuk kompozytowy 1.600G
#08 Śmierć niewolnika 1.750G
#09 Kusza najemnika 3.200G
#10 tarcza czaszki 4.500G
#11 Łuk wojenny 5.000G
#12 Krwawe żniwa 6.400G
#13 Bartaxt 7.000G
#14 Katana 8.000G
#15 Miecz Paladyna 8.000G
#16 Rubinowe ostrze 8.000G
#17 Nóż na wilki 9.500G
#18 Miecz zakonu 10.000G
#19 Toporek do mięsa 10.000G
#20 Lodowa Klinga 10.000G
#21 Eichenbogen 12.000G
#22 Kordelas 12.000G
#23 Kusza nordmarczyka 12.800G
#24 Młot wojenny 15.000G
#25 Łuk wojskowy 15.000G
#26 Miecz dwuręczny z rudy 22.000G
#27 Runiczna tarcza 20.000G
#28 Rogaty łuk 20.000G
#29 plan (Miecz runiczny) 25.000G
#30 Rhinotöter 25.500G
#31 Inquisitor 27.500G
#32 El Bastardo 27.500G
#33 Miecz sędziego 30.000G
#34 Nimroder 30.000G
#35 Wielki miecz 30.000G
#36 Mistrzowski miecz 30.000G
#37 Topór barbarzyńcy 35.000G
#38 Ciężka kusza 35.000G
[font="Courier"]#39 plan (Miecz przodków) 50.000G <--------------[/font]
#40 Łuk runiczny 42.000G
#41 Wielki inquisitor 45.000G
#42 Kusza wojownika 45.000G
#43 plan (Moc przodków) 50.000G
#44 Demoniczny łuk 52.000G
#45 Topór Berserkera 55.000G
#46 Krash Morra 60.000G
#47 Gniew Berserkera 65.000G
#48 Gniew Innosa 75.000G
Odpowiedz
Dziękuje.
A powiedz mi jak długo trzeba się z tym bawić. Wszedłem do grobowca Angira tam gdzie podobno ma być projekt przodków i otwieram tą skrzynie, sprawdziłem ołtarz, wczytałem z piętnaście razy i na razie bez rezultatu.
Czy jeśli posiadam oryginalną grę to ma jakiś skutek .
Odpowiedz
Jest taki mankamet. Musisz otworzyć trzydziestą dziewiąta skrzynię. Czyli musisz mieć już zaliczonych skrzyń trzydzieści osiem...
Tak to chyba działa.
Odpowiedz
Czyli podsumowując, mogę otworzyć tylko te 48 skrzyń, czy wcześniej muszę mieć zaliczone wcześniejsze skrzynie bo jeśli tak to będzie ciężkie
Odpowiedz
Np. żeby dostać tarczę czaszki musisz otworzyć dziesięć skrzyń.

Te skrzynie muszą się nazywać "skrzynia". Nie kufer itp, tylko właśnie skrzynia.
Odpowiedz
Ok a teraz, niech ktoś, powie mi czy ktoś już tego próbował i mu zadziałało.
Odpowiedz
To działa u każdego, inaczej sie nie da, no chyba że grasz na kodach.
Odpowiedz
Witam
nie mogę znaleźć lokalizacji tej skrzyni, można dokładniej
7. Za Jaskinia za złodziejami zboża koło Montery
Za jaskinią jest półka z kilkoma trollami, później zniszczony dom z paroma szkieletami a później już ten patrol orkowy.

Z góry dziękuje

[Dodano po chwili]

Potrzebuje też lokalizację punktu 11
11. Za wilczą jaskinią dalej prosto i po zabiciu 3 trolli normalnych leży skrzynia
Odpowiedz
Co do pkt. 7 to jaskinia to chodzi o to gdzie oni siedzą a skrzynia znajduje się w jaskini w ich obozie [tam gdzie gargulce, pełzacze i szkielety].
A pkt. 11 to idziesz od geldern do wilczej kopalni tylko że ją mijasz i idziesz sobie dalej, tam se siedzą 3 trolle i tak jakoś między nimi jest skrzynia [trolle są ciężkie zwłaszcza grupowo, więc radzę uważać].
Odpowiedz
Ok już wiem gdzie to jest, przez te skrzynie gram jeszcze raz.
Wcześniej wojownikiem miałem 61 poziom przeszedłem Myrtane i Nordmar.
Chodziłem z mieczem półtora ręcznym, później dowiedziałem się o skrzyniach Nie mogłem mieć nic lepszego.
dzięki
Odpowiedz
Zna ktoś lokalizację jej skrzyni bo szukam od rana i nie mogę znaleźć?
36: Przy pierwszym rozwidleniu drogi z Bragi do Isthar - w ruinach z trzema ogrami
Odpowiedz
Jak idziesz do Ishtar (już blisko miasta) następują po sobie dwa rozwidlenia, idż tym pierwszym.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
41 i 42. W domu Kalana ( w Klanie Ognia ) przez buga tutaj są dwie skrzynie jedna na drugiej. Przed otwieraniem zróbcie save'a bo raz mi się gra tu zwiesiła. Za drugim razem otworzyłem bez problemu.

Czy wszyscy maja tu dwie skrzynie, bo ja mam jedną
Odpowiedz
Ja mam dwie, a to na pewno dobry klan? Bo chodzi o ten co dostajesz misję na moc przodków?
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Nie zakładałem nowego tematu bo poco. Czy ktos moze mi wkleic liste magicznych skrzyn w g3 (tych nie nazwanych w grze) bo kiedys to widziałem a sobie nie zapisałem. Z góry thx
Odpowiedz
Przecież Taramelion to wyżej napisał...
Odpowiedz
nie chodzi mi o te skrzynie chodzi mi o te "magiczne" jest ich podobna ilosc ,jesli nie tyle samo wiem tyle jescze ze w trzech ostatnich skrzyniach sa kostury magiczne.ja w swoim g3 niemam ich podpisanych ,a wiem ze jest cos takiego bo kiedys czytałem cos takiego na jakies forze.
Odpowiedz
← Gothic

Miecz przodków - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...