[TW] Gdzie można znaleść magnezję ?

mam problem mam misje u tego maga koło komorin ( nie wiem czy na pewno w tym miejscu patrzyłem teraz na mapce ) poprosił mnie o tą magnezję pierwsze dwa znalazłem w obozie goblinów nieopodal maga potem znalazłem jedną nie daleko od obozu (były tam gnomy również) leczy tej ostatniej nie mogę znaleśc za Chiny.
dzięki z góry
Odpowiedz
nie mogę wejść na ten link pisze
Napotkane błędy:

Nie masz uprawnień pozwalających na używanie tej opcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to korzystając z formularza poniżej.

jak wiesz gdzie powiedz

[Dodano po chwili]

dobra już po problemie
Odpowiedz
oops zły link dałem : P
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
nie mogę znaleźć tej magnezji w tych obozach nic nie ma w ogóle ot jak to wygląda ? i gdzie jest ? w skrzyni ? czy na drzewie rośnie ?
Odpowiedz
chodzi o magnetyt, błąd tłumaczenia oczywiście : P to taki kamień.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
jak nie ma tam gdzie napisał Ranger to radze kierować się tam gdzie mówił mag
Odpowiedz
Jest taka misja, chyba w Tharbakin'ie, (na końcu miasta chyba, nie zaszkodzi trochę poszukać) mag chce odzyskać kostur. W obozie gromów (będzie zaznaczony na mapie) w którym jest kostur, będzie też porozrzucany magnetyt czy też magnezja (to jedno i to samo) leży po prostu luzem, np na kopcu z totemem.


Nie zdobędę się na gest i niestety nie zamieszczę poradnika do two worlds. Za dużo za niego zapłaciłem.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Gdzie można znaleść magnezję ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...