Admin&Mod Log

Temat "[Inne] Przywrócenie ID ID : 5843" zamknięty i przeniesiony z subforum Pozwojenia do Pozwoleń zatwierdzonych.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Tematy :
Pliki najprzydatniejszy przy graniu na OTS
i
Poradnik jak używac i crakować TibiaNG Bot
Usunięte.
User Sqnik z miejsca 40% i zablokowanie możliwości pisania postów. Proszę o wgląd kogoś z wyższych modów.
User Good_Tibian... To samo...

[Dodano po chwili]

Czy to tylko ja, czy ta sygna jest odrobinę za wielka?...
http://forum.gexe.pl/Theoden-m3105.html
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Czasowa kasacja posta, oraz 10% ostrzeżenia dla Seringorda. Powody? Mimo wielu moich próśb i ostrzeżeń użytkownik nie pisał po polsku.

Al-Mahdi

[Dodano po chwili]

Kasacja postu Seringorda. Powód? Jedno słowo.

Al-Mahdi

[Dodano po chwili]

Czasowa kasacja postów gościa w dziale Rozprawy, skargi i zażalenia (Forum Game Exe > Faerun Game > Rozprawy, skargi i zażalenia). Nic nie wnosiły do tematu, a dodatkowo były pełne błędów. Znikną za godzinę.

Al-Mahdi

[Dodano po chwili]

Kasacja postów Maruasa i Gartrisa Grotsa, z tematu [Zażalenie. Skarga. Wąt.] Ranga 'Księżniczka' (Forum Game Exe > Faerun Game > Rozprawy, skargi i zażalenia). Nie wnosiły nic do tematu.

Al-Mahdi



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Kasacja posta Xardasa 2006 w temacie 3 kody do Obliviona w Obku. Był to spam.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zamykam temat Skrytka bankowa Quariona Siaunodela, ... hit me, baby one more time ! w Faerun=>Błędy. Problem rozwiązany.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja posta matriotto w temacie MQ w Bloodmoonie. Treść posta:

ja pszeszlem czlowiekiem... kilka razy sie zmienilem ale potem wczytalem wilkolaki sa fajne ale nie az tak jak moj ORK!!


Nie dość, że ortografy, to post był krótki i nie wnoszący nic do dyskusji.

Wyżej wymieniony użytkownik otrzymał laurkę na PM.

[Dodano po chwili]

Temat Wojna! w G3 został zamknięty.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja postów: Kresselack'a i Ornikiel'a z tematu "Oghma czy Gond, Co lepsze?"
Nic nie wnoszące posty.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Połączenie 2 tematów traktujących o Knights of the Nine w Obku.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja posta gościa w temacie "Screeny" w gothicI

Post: "eeeeeeeeeeeeeej przeszłeś gothica
co"
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja tematu oko Innosa w G2. Skoro autor napisał, że sobie sam JUŻ poradził, to po co mu ciągle tam odpisywać?...

[Dodano po chwili]

Wydzielenie kilku postów z tematu Sekrety i Zagadki Gry i utworzenie nowego - Jak dostać się do Labiryntu Gracza? w P:T. Zamknięcie powstałego tematu.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja postu Gartisa Grotsa z tematu > [Skarga] Śmierć fabularna ?, 3400, Agelar Blackmoon - OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Usunięcie postów Sijansur'a i LIRAEL'a z tematu "Wasze ulubione zadanie w BG II", w dziale Baldur's Gate II.

Powód ? Offtop.
Odpowiedz
Nie jestem pewien, czy powinienem to zgłaszać, ale skasowałem temat "[Rasa]Pozwolenie na Drowa, 5808" z działu Pozwolenia, powód: autor tematu zupełnie nie trafił w tematykę i pozostawianie tego jedynie zaśmiecałoby forum.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Wszystkie akcji MOD teamu powinny się tu znajdować, A jak to jest w praktyce każdy wie. Szczególnie Tokar
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja posta użytkownika Pierog z tematu > Drow, (6051) Arqar De`troght z Faerun=>Pozwolenia. Powód ? - post zawierał tylko emota.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja postów li-on'a i olofa z tematu "Kreacja postaci"
Kilkuwyrazowe posty
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Zamknięto temat Jak postawić server WoW. Powód? Mowa jest o stawianiu nielegalnego serwera do gry, co jest działaniem nielegalnym.
Odpowiedz
Kasacja 2 postow guesta. Jeden to 'hmm', a drugi jakieś hahanie się z czegoś.
Odpowiedz
To moje ale fajnie
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...