[BGI] Wywalanie gry w BGT

Witam
Mam zainstalowany BGT - wszystko do tej pory szło płynnie, aż do wczoraj, kiedy to wychodząc z Beregostu i udając się do lokacji bezpośrednio pod nim (prawdopodobnie nr 3800, ale nie jestem pewien) gra wywala sie na początku wczytywania obszaru. Ktos moze mi powiedzieć, jakie patche powieniem zainstalować, żeby naprawić bląd.

Zainstalowane:
BG1 + OzWM + 2 patche do tego ze strony BioWare
BG2 + TB + patch 26498
BGT v1.04 + BGTTweak v6
DSoSC - opowieści z północy tez nie chcialy sie zainstalowac
zestaw 20 poprawek Baldurdasha + kodowanie znakow

Za kazdą pomoc będę bardzo wdzięczny
Odpowiedz
Co do DSoSC - jeśli nie wiesz, istnieje specjalna wersja pod BGT (z instalatorem WeiDU), zwykła nie jest z nią kompatybilna, by zainstalować NToSC musisz posiadać już DSoSC
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz

Użytkownik xyszdas dnia śro, 04 lip 2007 - 12:59 napisał

Co do DSoSC - jeśli nie wiesz, istnieje specjalna wersja pod BGT (z instalatorem WeiDU), zwykła nie jest z nią kompatybilna, by zainstalować NToSC musisz posiadać już DSoSC

[post="72927"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



wiem, mam taka zainstalowana
Odpowiedz
Hmm... może zatem powiesz w jakiej kolejności instalowałeś te składniki, jest wysoce prawdopodobnym, że rzuci to nieco światła na tą sytuację. Powiedz też jakiego pochodzenia jest twa gra (mam na myśli wersję językową, ew. wydanie), ponieważ część patch'y może nie współpracować z niektórymi z nich, co znowuż staje się przyczyną kolejnych błędów
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
Zainstalowalem w poprawnej wersji bg1 + OZWM pozniej bg2 + tron wszystko spatchowane
nastepnie BGT - ale w sumie do 2 lokacji nie moge wejsc - na szczescie nie sa istotne wiec omijam je po prostu
Gorzej niestety, bo nie pojawily mi sie lokacje z opowiesci:/ a to nie wiem jak przeskoczyc
Odpowiedz
Nie chciałam robić nowego tematu, jako że mi też wywala grę, to dopisuję się tutaj.
W momencie kiedy ginie duża wywerna - obojętnie która (w jaskini, K.Otulisko IV) gra się zacina i po chwili wyskakuje okienko, że jest błąd i aplikacja zostanie zamknięta. I tak jest za każdym razem.
Zainstalowałam jakiś patch - nie pomogło (do tego potem miałam tekst w ang., dzwiek w pol.), przeinstalowałam grę - nie pomogło.

Proszę o pomoc. Nieobyta jestem w patchach i innych takich, więc proszę od razu o wskazówki, co powinnam zainstalować (jeśli muszę). Tylko chciałabym pozostać przy jezyki polskim w grze... :]

A tak dla informacji - zainstalowane mam tylko BG1. Nic poza tym.
"Kobieta musi być złem - szczęśliwy kto wziął zło najmniejsze."
Odpowiedz
to wystarczy jakiś patch do bg1...powinno być w dodatkach...a co do wywalania do windowsa to też mam BGT ale mnie nie wywala...ale obszarów z dodatku z OZWM też mi nie wyświetla...ciekawe czy są aktywne wogóle? ktoś grał już może?
Odpowiedz
"Jakiś".... Tak, duzo mi to pomogło. Ale mniejsza już o to, problem nieaktualny, bo kupiłam całą Sagę i tu nie ma takich durnych błędów. W końcu mogłam ubić wywerny i zyskać trochę doświadczenia
"Kobieta musi być złem - szczęśliwy kto wziął zło najmniejsze."
Odpowiedz
Pamiętajcie tez o tym by podawać system operacyjny jaki macie.
Bg 1 i 2 to stare gry, mogą się gryźć z nowszymi systemami, direct iksami i innymi pierdółami. Czasem nawet pacze nie pomagają bo i nie dojdziesz go końca za kompem. Zawsze może mu się coś nie spodobać, program zrobi dłuższą pętle czy co tam innego, ryska na płycie, mama nam kichnie w pokoju w czasie instalacji i problemy gotowe.
Przypomnijcie sobie jak graliście na komodorcu, trzeba było rodzinę w całym mieszkaniu uciszyć, bo najmniejszy dźwięk mógł zakłócić rytuał wgrywania gier

Bywa tak, że nawet zedytujecie sobie portret w jakimś programie a ten będzie zapisywał pliki jakoś inaczej i gotowe. To autentyczny przykład.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
← Baldur's Gate

Wywalanie gry w BGT - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...