[BGII] Drizzt w BG II?

A ja miałem ten topór nieuległości +5 i jak raz chciałem moim barbkiem spr się z Drizztem, włączyłem szał, dwa toporki w łapach, zbroja z łuski białego smoka i... 3 ciosy.... drizzt to leszcz, na Bruenorze miałem te 5% szansy na ścięcie głowy i spadł od razu, reszta jak zbrojni gdy mamy 8 lvl, czyli normalnie, nieźle i nie banalnie. A potem przyszedł ten wredny mag i zabrał jego eq ;/
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
khem a tego toporu to sie nie dostaje jakoś w tronie??spróbuj pokonać Drizzita i jego kompanie jak zaczynasz bg2...i nie masz wypasionego sprzętu...nie jest łatwo....a jak dołaczysz tacticsa np.to dopiero się zaczyna zabawa:)
Odpowiedz
jest trudno bo sie nie przygotujesz nie rozłozysz pułapek ani nic chyba że chcesz się z nim nawalać u bodhi
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz

Cytat

Menzoberranzan  :wink: . I tak gwoli przypomnienia - z tego samego miasta pochodzi również Viconia de Vir.



Tak, na samym początku Trylogii Mrocznego Elfa jest fragment, jak jego rodzina atakuje dom de Vir. Nie ma tego nigdzie powiedziane wprost, ale podejrzewam, że atak ma miejsce niedługo po ucieczce Viconii.
Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Drizzt w BG II? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...