[BGII] Wampiry czy złodzieje cienia?

No właśnie o ile wiem są tylko dwie gilidie i do którejś z nich musimy się przyłączyć, no i których wybieracie? Ja zawsze przyłączam sie do złodziei cienia
--------------------------
Oczywiście to tylko w BG2.
Odpowiedz
Ja raz przyłączyłam się do Bohdi. Troche trudniej ukończyć gre bo bardzo szybko traci się punkty reputacji
Odpowiedz
Ja tam wole wampirów, zlodzieje cienia jakieś takie
Odpowiedz
Jak to powiedził pewien bohater: "Złodieje Cienia są przynajmniej złem, które znam". Poza tym, przyłączenie do wampirzej kompanii nie pasowało by do paladyna o charakterze praworządny dobry .
Odpowiedz
ja zawsze się przyłączałem do złodziei cienia... nie miałem innej szansy
Giermek Gwardii Królewskiej, ZAWSZE gotowy, by nieć pomoc i ratunek.
Odpowiedz
only złodzieje bo tak czy siak bodhi i tak się zabija a za wampiry idzie więcej expa niż za złodziei
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
Poza tym wszystko co wartościowe dostajesz od złodziei podczas misji, nie ma co żałować a te ich ukradkowe mogą wpienić...
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
gram woj/zlodziejem i nigdy nie miałem za bardzo wyboru....Bohdi nie chciała nigdy ze mną gadać...może jakiś bug?
Odpowiedz
Nie wykluczone, ale powinna do Ciebie przyjść kobieta która powie Ci ,że Bodhi chce się z Tobą widzieć. Jeśli takiej nie spotkałeś to chyba rzeczywiście jest to jakiś bug. No chyba ,że za szybko zacząłeś rozwiązywać zadania dla Arana (jeśli się gdzieś pomyliłem to mnie poprawcie bo dawno już nie grałem w BG2).
Odpowiedz
kobieta (valen) przychodzi do ciebie wtedy kiedy uzbierasz 20k i powinien ciebie zatrzymać ten gówniarz od gaylena bayla i cię namówić do spotkania z nim
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
valem do mnie przychodziła jak tylko wychodziłem z tawerny po quescie z niewolnikami zresztą mały zaraz po niej..ale jak szedłem na cmentarz to bohdi od razu na czerwono sie podswietlala i znikała bez żadnej rozmowy....raczej sie nie przejmowałem tym ale cóz troche dziwne nie?
Odpowiedz
hmm dziwne bo bodhi powinna z toba porozmawiać a nie walczyc na poczatku może zaatakowałeś jakiegos wampira co rozmawiał ze złodziejami cienia bo ja takie coś miałem jak zaatakowałem jedna z nich przed rozmową z bodhi nie wiem czy to bug czy to ma być tak
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
w sumie zabiłem wampira jeszcze w lochach Irka...ale jak grałem druidem to jak go zabijałem to i tak bohdi ze mną rozmawiała więc chyba nie w tym problem...ciekawe czy jako złodziej moge wybrać tylko cienie czy to bug był...garł ktoś złodziejem i się przyłaczyl do wampirów??
Odpowiedz
grajac w/m/z mogłem sie przyłączyć do bodhi to nie wiem
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
no to chyba jakiegoś buga miałem:)
Odpowiedz
JA DO WAMPIROW PRZYLACZYLEM SIE TYLKO RAZ ZEBY SPRAWDZIC MOD W KTORYM VALEN PRZYLACZA SIE DO DRUZYNY.
Odpowiedz
Grając złodziejem, możemy się przyłączyć tylko do złodziei cienia. Nie jest to żaden bug. Wampiry nas poprostu nie chcą, argumentując to, tym że złodzieje zawsze trzymają się razem.

Grając złodziejem nie da się przyłączyć do wampirów i tyle. Nie ma w tym żadnego błędu.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
to spoko dzięki za odpowiedz:)
Odpowiedz
ale jak ktoś gra wieloklasowcem np mag/złodziej może się przyłączyć do wampów:p
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Wampiry czy złodzieje cienia? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...