Gry wojenne

Jakie lubicie Fpsy (First Person Shootery) osadzone w klimacie drugiej wojny światowej?? Moimi ulubionymi są Call of Duty, Medal of Honor i Battlefield 1942. Niekoniecznie w takiej kolejności.
Odpowiedz
Battlefield 1942 i Battlefield Vietnam...może jeszcze medal..
Odpowiedz
Moja to Battlefield 1942.
Odpowiedz
Call of Duty bezapelacyjnie u mnie rządzi, i nic tego nie podważy [przynajmniej narazie] Medal of Honor jakoś takoś mnie nie wciągnął, sam nie wiem czamu...
Odpowiedz
MoH spoko, A CoD to już rządzi. Super klima, świetne odwzrorowanie WW 2 no i mamy 3 narodowości, brakuje jeszcze Niemców, podczas odwrotu do Berlina
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
CoD , z czego nie lubie fpsów w czasie IIWŚ , chyba ze pod to podchodzie et wole fpsy typu far crya
Odpowiedz
Dokładnie - FarCry rządzi!
Najlepszy FPS w jaki grałem Najlepsze AI wrogów
Odpowiedz
Dla mnie najpiękniejsza gra fojena pt:call of duty.
Odpowiedz
Jeszcze mozna tu zaliczyć starą grę Wolfeinstein 3D, która przecierz też jest w temacie 2 WŚ


---------------------------------------------------------------
Frank->Co ma FryCry do Wojennych FPP'ków? :blink:
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
nic , ale Frank mowi co mysli a co do Wolfa 3D świetny , w ogóle o nim zapomniałem
Odpowiedz
A dla mnie cały Wolf to seria po...rąbanych gierek FPS. W ogóle większość FPS'ów jest do...kitu... <_<
Odpowiedz
Lubie strzelanki wojenne (MoH, CoD, Battlefield, Wolfenstein), ale co najbardziej uwielbiam to strategię typu Panzer General, Battles in Normandy itp. (bardzo skomplikowana wersja Panzera również oparta na heksach). Blitzkriega również polecam
"You know what capitalism is? Gettin' fucked." - Tony Montana.


Odpowiedz
Elite Sniper miażdży super klimacik
In the streets
Cock guns and bust yo' heat
In the streets
Where we live and die for beef
In the streets
Hos'll set you up, get blood on your sheets
In the streets
By any means we gon' eat
In the streets
Sellin drugs you might blow up
In the streets
They got hos to set you up
In the streets
Even police is corrupt
In the streets
There's a million people just like us

VOLA DUCHACKA KRAKÓW CRACOVIA
www.pinhole.art.pl/archiwum/warsztaty_wola_duchacka/wola_duchacka_01.jpg
Odpowiedz
Call of Duty 2 pobija wszystko:) No teraz tez Call of Duty 4.. Są wyśmienite na multiplayer.. Na singlu tez niezłe.
Odpowiedz
Hej,

Podbijam temat, bo warto

Ja polecam Combat Mission Afganistan.

Wymagająca gra wojenna/strategiczna.

Jeżeli szukasz gry, w której będzie trzeba ruszyć szarymi komórkami i poczuć się jak na polu walki, to jest to gra dla Ciebie

Pozdro
Odpowiedz
Witam,
Dla wszystkich fanów gier w klimacie wojennym polecam Combat Mission Afghanistan.
Gra koncentruje się na maksymalnym realizmie pola walki.
Elementy takie jak broń, pojazdy, wpływ terenu, morale jednostek itp. zostały odwzorowane zgodnie z rzeczywistością

Pełna Polska wersja dostępna na afan.pl :
http://www.afan.pl/Pr...fganistan.html

Brawo Playshop.pl
Odpowiedz
witam

może gra nie opowiada stricte o czasach II wojny światowej ale o alternatywnej przyszłości lata 60 dokładnie. chodzi mi o Wolfensteinie New Order. uwielbiam wszystkie części za klimat
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Gry wojenne - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...