Worms

Ach to były czasy kiedy pół dnia rypało się w Wormsy a szczególnie w World Party (bo najfajniejsza). Moją ulubioną bronią była latająca owieczka. Chlip.... (wzruszyłem się)
Odpowiedz
Najfajniejsze były Worms World Party i Armageddon. Worms 3D mi się po prostu NIE PODOBA.
Odpowiedz
Najlepsze robaki to Armagedon i Word Party a najfajniejsza bron to latająca owieczka i banana bomb ! Najwięcej śmiechu z nimi jest Chociaż Holly Granate tez jest super zwłaszcza ten śpiew
Odpowiedz
Tak, nie ma to jak Święty Granat Ręczny "Alleluja!" Niektórzy z graczy nie znają ukrytych, a bardzo zabawnych broni, które to odnaleźć można tylko w skrzynkach (ujawnię tajemnicę jednej z nich. Nazywa się... Armia Zbawienia ). Uważam, że najlepsze w całym cyklu było Worms World Party, potem było już niestety coraz gorzej, chociaż sam większość czasu przy tej serii spędziłem grając z kolegami w klasyczną "dwójkę".
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
Oj tak Wormsy ja wciąż w to gram tyle że na telefonie. To chyba była jedna z moich pierwszych gier na kompa (WWP). Najbardziej lubiłem spuszczać Armagedon xD albo Metalowego Osła to były czasy, później przyszły te Wormsy 3D itp. ale one nie odzwierciedlały już tego klimatu co WWP.
Gothic Khorinis - Redaktor


Odpowiedz
Heh moje kochane robaczki . Najbardziej mi się podobałyh WWP(bo to pierwsze które miałem). 3d uważam za kompletny niewypał. 2D zdecydowanie bardziej pasuje dla Wormsów.
I na co się gapisz ??
Odpowiedz
Do postów moich przedmówców dodam tylko, iż w grze spotkać mogliśmy betonowego osła . Mało jest gier, które tak dobrze przeszły "próbę czasu"
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
Taa WWP było najlepsze(a najfajniejsza broń to Armagedon,Betonowy osioł,oraz dywanowy nalot)
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
W Wormsach nie widzę nic specjalnego. Dla mnie to gra z robalami, które się wiecznie leją (biją). Pamiętam jak niedawno przepisywałem koledze kody do Worms3D. Gdy czytałem: "ukończ wszystkie wyzwania "shotgun" było to dla minie głupie! I gdy czytałem resztę kodów dziwiłem się że wszystkie kody to inne wyzwania. Czyli ta gra polega na ukończeniu jakiś wyzwań? I to wszystko???


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Eee... A grałeś chociaż w jakąkolwiek część?...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Misje, gra wieloosobowa - to jest to czym rządzą Wormsy. Imo najlepsze było WP, 3D jakoś zniosłem ale dalej imo coraz gorzej. Rozbudowanie psuje grywalność.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Najlepsza z serii Worms to część World Party. Najdłużej grałem po sieci w nią . Cudownie się grało Jest to taka trochę "ulepszona" wersja Armagedon'a. Wormsy w 3D już nie przypadły mi do gustu, więc pograłem tylko trochę
Odpowiedz
Nigdy nie grałem w WP, a wszyscy je tu tak pod niebiosa wychwalają... Chyba muszę spróbować
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Worms - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...