[KotOR I] Ciemna czy jasna strona mocy

Ja nie powiedziałem że nie zrobi tak, tylko że RACZEJ nie zrobi
No ale jak grałeś za pierwszym razem to jak szedłeś dajmy na to po jasnej stronie to już byłeś dobry do końca
Pracuj ciężko a będziesz ... kaleką !!!
Odpowiedz
Ja przechodziłem kotora ponad 5 razy i nigdy mnie nie ciągnęło do ciemnej,a na końcu,jak gram po light,to gram tak do końca,a nie nagle mi się odwidziało i chcę być Mrocznym Lordem Sith.Z dwójką zresztą mam tak samo jak z jedynką.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Ja osobiście miałem tak na pół gwizdka ale próbowałem przejść na jasną stronę mocy chociaż łatwiej na ciemną stronę mocy. Tak przynajmniej sądzę.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Grałem jasną i ciemną i jasna jest o wiele silniejsza po pierwsze piorunki są lipne tylko fajnie wyglądają, duszenie też ponieważ działa tylko na jednego przeciwnika a ci silniejsi i tak się obronią. Na jasnej masz leczenie które jest najlepsze, odwaga, tarcza i taki czar co zatrzymuje wrogów nie pamietam nazwy.
Odpowiedz

Cytat

czar co zatrzymuje wrogów nie pamietam nazwy.


Zastój/Pole Zastoju?

Mnie osobiście lepiej się grało się na Jasnej Stronie Mocy. Na Ciemnej denerwowało mnie to, że w Kuźni na początku trzeba było rozwalać Sithów ;/ No i oczywiście blokowało Szatę Guel-Dony (tak się nazywała?) i "nauszniki" co dodawały +5 do Mądrości

PS. Na Ciemnej Stronie też można mieć leczenie, a na Jasnej Pioruny i Krąg Śmierci ;p
Odpowiedz
wole osobiscie grać po ciemnej stronie hmm czemu nie mam nic do mocy jasnej ale jeśli mam mówić tu o stylu to denerwowało mnie już nieraz granie takim przyjemniaczkiem dlatego wole grać złymi postami jeśli mam do tego okazje
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
Również wolę ciemną stronę mocy. Czynienie dobra to nie dla mnie A wygląd bohatera był nawet fajny, bo taki "oryginalny" xD
Odpowiedz
Ja teraz gram jasną, bo fajnie jest, gdy odmawiam komuś dawania mi 500 kredytów "bo Jedi są szlachetni i nie przyjmują zapłaty", ale jeśli zagram w KotORa jeszcze raz to stroną ciemną. Równie fajnie musi być żądać większej zapłaty niż się na to zasłużyło i rozwalać wszystkich, których się da
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
jasna dla mnie jest najlepsza miałem na max jasnej, a za drugim max ciemnej lepsza jasna
Odpowiedz
grałem po wszystkich stronach i najlepsza jest jasna
Odpowiedz
Ja robiłem postać w którą mogłem się wczuć i robiłem to co zrobiłbym w rzeczywistości. Wynik = 100 jasnej strony
Odpowiedz
Ja tam grałem jasną. Czasem dostawałem kilka ciemnych punktów za to, że wolałem pare rzeczy wymusić, albo wcisnąć komuś lekki kit dla własnej korzyści(to AŻ takie złe?). Zachowanie ciemnych Jedi wydaje mi się z drugiej strony zbyt perfidne, ale cipkowate odchodzenie od jakiejkolwiek przemocy i tłumienie emocji przez jasnych też sprawiło, że czułem się nieswojo.
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
Ja bardziej wolę Jasną Stronę Mocy, lepsze zakończenie, i wtedy nie trzeba zabijaćswojej drużyy, i można przeciągnąć Bastilę na Jasną Stronę Mocy, choć jest troche ciężko. A na Ciemnej Stronie Mocy postać wtedy wygląda jak zaschnięte gów**
Odpowiedz
Tylko i tylko Jasna Strona Mocy mimo że ciemna ma świetne moce do użycia,ale wole kroczyć jasną stronę,ponieważ
1)Jest ładne zakończenie historii naszego bohatera
2)Można przekabacić Bastilę na jasną stronę
3.Nie trzeba zabijać towarzyszy

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Ciemna czy jasna strona mocy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...