[GII] Ulubiona Gildia

Która?

Najemik->Łowca Smoków (48 głosów [45.71%])
Strażnik->Paladyn (27 głosów [25.71%])
Nowicjusz->Mag Ognia (30 głosów [28.57%])

Użytkownik DeBe dnia Mar 18 2007, 07:37 PM napisał

jak dla mnie to strażnik-paladyn (...) i najfajniej wygląda

[post="56431"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


No, to jest argument!

Użytkownik TomekPL dnia Mar 18 2007, 11:17 PM napisał

zaglosowalem na paladyna bo ten rodzaj mnie zawsze krecil. fajne zbroje niezle czary i wogole.

[post="56454"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


I w ogóle, i wszystko... Kononowicz normalnie
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
kononowicz omg wyobrazam go sobie w zbroi palladyna ;]
Odpowiedz
Łowca smoków moim zdaniem jest najlepszy. Najłatwiej zostać najemnikiem i dobrze nim być, cały obóz jest obok siebie i nie trzeba chodzić od jednego nauczyciela do drugiego, bo wszystko jest ma miejscu.
Odpowiedz
Najemnik -> łowca smoków ponieważ ich zbroja to miód dla moich oczu a ich ideologia pasuje idealnie do mojej. Poza tym łatwo sie zarabia a ich ubiór idealnie pasuje do klimatu gry.
Odpowiedz
Lubię obecnie każdą gildie ale chyba najbardziej mi się spodobała gildia Łowców Smoków bo mają super zbroję,dostaje się super miecz i nie mają żadnych zasad.
Odpowiedz
Ja Straznik-paladyn, bo oni mają honor, i szlachectwo, a nie jak ci najemnicy i ŁS takie wyrzutki, i brudne psy które szczują farmerów....!!
Odpowiedz

Użytkownik Pasoro dnia Fri, 04 May 2007 - 15:37 napisał

Ja Straznik-paladyn, bo oni mają honor, i szlachectwo, a nie jak ci najemnicy i ŁS takie wyrzutki, i brudne psy które szczują farmerów....!!

[post="62048"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Straż która ściąga wysokie podatki od pobliskich biednych farm i zabawia się z panienkami w dokach, oraz paladyni którzy nie widzą nic poza czubkiem własnego nosa i ci którzy walczą w imię boga który jest uosobieniem dobra i pokoju. Taaaaak po zebraniu tych argumentów można ich porównać do honorowych, praworządnych oraz szlachetnych. :]

Najemnicy ostatecznie bronią farm za drobną opłatą oraz przepędzają strażników pobierających podatki. Łowcy Smoków zabijają natomiast w celu zarobków, nie oszukując samych siebie "wciskając" że robią to w imię jakichś idei czy jakiegokolwiek z bogów.
Odpowiedz
No, ale nie oszukujmy się.....spójrz chociaż na Sentense.....albo na tego drugiego co stoi przy wejściu na farmę..... co prawda niektórzy paladyni są jak psy..... ale chyba najemnicy i ŁS są gorsi.........no nie wliczając gorna, bo on jest spox
Odpowiedz

Użytkownik Pasoro dnia Sat, 05 May 2007 - 09:43 napisał

No, ale nie oszukujmy się.....spójrz chociaż na Sentense.....albo na tego drugiego co stoi przy wejściu na farmę..... co prawda niektórzy paladyni są jak psy..... ale chyba najemnicy i ŁS są gorsi.........no nie wliczając gorna, bo on jest spox

[post="62252"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Możliwe że część najemników to wredne oprychy ale tak samo jest z Paladynami. Wśród najemników Lee, Gorn, Cord, Wilk, Lares, Benet to ludzie za którymi Bezimienny poszedł by w ogień i odwrotnie. Wśród Paladynów nie ma takich osób, wszyscy walczą dla boga, a każdy liczy tylko na siebie.
Co do Sentensy, Bulka i innych to raczej są bandyci niż najemnicy więc raczej nie wspominałbym tu o nich.
Ostatecznie można by powiedzieć że Paladyni ze Strażnikami i Łowcy Smoków z Najemnikami są gildiami których po prostu porównać się nie da. Obie mają dobre i złe wady, a ich sposób postrzegania świata sie różni dlatego lepiej zostawić ten temat w spokoju.
Ostatecznie nienawidzę z całej tej bandy Magów Ognia. Zamknięci w klasztorze męczą nowicjuszy, sprawdzają ich całą wieczność do testu na maga ognia. Nie wychodzą ze wzgórza po środku jeziora. Czasami mam wrażenie że uważają się za lepszych od pozostałych osób mieszkających w dolinie Korinis.
Odpowiedz
Najlepsi są oczywiście paladyni powód: super zbroja, super miecze, super runy a szczególnie leczenie ciężkich ran mając dużo many siły i 100% walki jedno albo dwu rzeczna bronią jesteś niepokonany i żaden ŁS ci nie da rady a po drugie paladyni maja największe miasto i duży oddziale straży do obrony ;p
Odpowiedz
Teoretycznie ŁS dali by radę palkom.... Mi najbardziej się w ŁS podoba zbroja i miecze.....
Odpowiedz
Osobiście najbardziej lubię Maga Ognia. Jak gram taką postacią i wchodzę do Khorinis, czuję się bogiem Po za tym zawsze kręciła mnie magia w Gothic'u, jest jedną z najlepszych z którymi miałem do czynienia w grze
Odpowiedz
Najlepsi są najemnicy, niezależni (no może trochę od Onara, ale tylko trochę ), mają fajne uzbrojenie, itp. Poza tym, jak już wspomniał Briam mamy tam przyjaciół znanych z Kolonii: Gorn, Lee, Wilk, Lares i tych których poznajemy w trakcie gry: Benet. Klasztor i Służba Paladynom, wg. mnie nie dostarczają jakiejś większej zabawy, no może czarowanie, ale ja wole być niepokornym buntownikiem.
Odpowiedz
Najfajnie wyglądająca zbroja
najfajniej wyglądajoAcy, przywołujący wdpomnienia (ach tylko klejnotu brak) dwuręczny miecz
najlepszy klimat w obozie
pojedynek nie konczy sie atakiem wszystkich ludzi
wewnetrzna siła i niezależność
starzy znajomi
G2 jest po to bym robił to od czego zostałem wyszkolony
Mam w dupie magie, nie potrzeba mi jej
nie jestem tak silny, jak paladyn ani nie znam czarów jak on, niemam też tak mocnej zbroi ale wiecie co paladyni? Kontynuuje dzieło Gomeza. Na was, a jak co- Torlof kazał.
Kim jestem?
Jestem łowcą smoków, najlepsza kasta świata!
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Przyłączyłem się do strażników miejskich. Paladyn to pół mag, pół wojownik, więc to Mag Ognia i Łowca Smoków. Chociaż strażnik ma mało misji zachęciła mnie głównie ciężka zbroja paladyna.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Może i zbroja łowcy smoków najładniej wyglądała ale to wolę Strażnik->Paladyn. 1szy raz grając właśnie taką ścieżką podążałem i najmilej ją wspominam .
Odpowiedz
Mag Ognia bo nie dość że może walczyć bronią białą to ma potężżżne czarny. Dam tu przykład walki z krukiem : rzucam bryłe lodu pare ciosów i po kruku.
Odpowiedz
← Gothic

Ulubiona Gildia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...