[IWD2] doświadczenia za potwory

Mam Problem zaczełem grac w Icewinda dale II i mam problem z trybem serce furii za pierwszym razem jak włonczyłęm tryb serce furi na początku to mi bohaterowie (miałem ich 5) jak wychodzili z palisady to mieli po 7poziomy. Skończyłem grac nimi jak miałem po 17 czyli 1piętro lodowego pałacu.Stworzyłem se nową(też 5 osobowa) drużynę i jak wychodziłem z targos do Brudy shaengaru(nie wiem jak się pisze) Moi bohaterowie mieli po 3max.poziomy CO jest Grane?? Za jednego okra na trybie serce furii dostaje 75 doświadczenia a za wilka 300 a jak wy macie???
Odpowiedz
No przecież Tryb Serce Furii jest trybem najtrudniejszym, więc czego się spodziewałeś? To jest logiczne, że teraz za zabicie potwora będzie się dostawało mniej PD, a walka z nimi będzie trudniejsza q-Q
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
hmm no właśnie nie bardzo bo na trybie serce furii dostajemy za goblina ok 2000 expa...oczywiscie jeżeli zaczniemy grę nowymi postaciami ale po osiągnieciu chyba 18 levelu póżniej expa dostajemy naprawdę małą ilość ,opłaca się wtedy zatrzymać rozwój postaci ok 15 poziomu i nieawansować dopóki się nie uzbiera jakiegoś konkretnego poziomu:)a co do trudności...to faktycznie jest ciężko czasem...
Odpowiedz
zgadzam się z Lirael nie możliwe że za wilka dostałeś tak mało poczatkującymi postami na sercu furii
btw mi się udało dojść moim teamem bodajże do chalupka ale walka z nim na sercu furii to już lekko przesadzona jest woj na strzała idzie;d
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
← Icewind Dale

doświadczenia za potwory - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...