[IWD1] Serce Furii - Tryb Gry

Mam pytanie czy ktos z Was przeszedl jakas czesc IWD tym trybem ?
Jakie macie spostrzezenia... lub uwagi ?
Odpowiedz
Ten tryb jest zalecany po przejściu gry Na początku myślałem o tym, żeby zagrać w tym trybie lecz nie chciało mi się znowu przechodzić gry :sad: Ale zostawiłem se savy więc może kiedys spróbuje sił w tym trybie
Odpowiedz
Ja ją przeszedłem tym trybem ale aby tego dokonac to minimalna średnia poziomu drużyny musi wynosić 14,75 . Bez tego nie należy uruchamiać tego trubu pod żadnym pozorem. uwieżycie że w tym trybie za ZWYKŁEGO GOBLINA dostaje się chyba około 1200 PD NA SERIO!!!
Jeśli chodzi o gre to powiem że aby spotkać się z Czarnym Wilkiem Kreselakiem ładowałem gre cztery razy. Ten tryb jest ekstra przechodzenie od nowa się nie nudzi.
Odpowiedz
Przeszedłem. Isair i Madae byli nie do pokonania. Muszę przyznać że udało mi się dopiero gdy moja postać zdobyła Miecz Oburęczny +5, bo tylko to raniło Isaira. Cholernie trudna rozgrywka, jednak przedmioty, które tam występują są nieporównywalnie silniejsze.
I'elamshin d'lil Ilythiiri zhah ulu har'luth jal...


Odpowiedz
Tak i na przykład w sklepie za Pożadny artefakt 60 tys i w tych cenach co poniekture artyfakty
Specyfikacja mojego kompa
Intel® Core(tm)2 Quad CPU @ 2.40GHz
Pamięć 2048 Kingston
Płyta główna ASUS P5KC
NVIDIA GeForce 8800 GTX
Dysk twardy Segate Baracuda 320 GB
Zasilacz 600 W
No i mam GeForce 8800 GTX 768MB
http://www.4max.pl/default.asp?g=&gg=&produkt=2456
Odpowiedz
ja szedłem wmz i bodajże zabiłem yxumunopei(nigdy nie pamiętam dokładnie jej imienia) ogólnie wmz szła jak burza dalej chociaż musze sie przyznać że w niektórych momentach było baaaardzo trudno a co do trybu fajny pomysł
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
Dalej było łatwo (ale to dlatego że drużyna miała 25lvle, przeszedłem Ica 2x i Hearta za 3) Ixuminai jest wtedy banalna, niewidzialność i dwaj wojownicy do niej podchodzą niezauważeni, wypłacają jej tyle ataków że nie zdąży się zabezpieczyć i pada niemal od razu. Co do trybu, jest naprawdę super móc na nowo zmierzyć się z wyzwaniami a nie wchodzić we wszystko jak w masło! Gorąco polecam!
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Tryb baardzo trudny ale ja zacząłem grać NOWĄ drużyną i dało radę trzeba tylko mieć druida albo kapłana i czary przyzywające a pózniej ulepszoną niewidzialność i jest całkiem fajna zabawa:)gorąco polecam ale początkującym graczom polecam zacząć przygodę na normalu:)
Odpowiedz
Właśnie się przymierzam do Serca Furii ale chciałam zapytać o przedmioty, moglibyście powiedzieć coś więcej na temat przedmiotów w tym trybie ?
Odpowiedz
Informuję, że rozpocząłem grać postaciami 6-osobową drużyną mających 16 poziom. Jak skończę to napiszę wrażenia i cechy.
Odpowiedz
← Icewind Dale

Serce Furii - Tryb Gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...