[IWD1] Pytanie o Trials of the Luremaster

Mam pytanie dotyczące dotatku Trials of the Luremaster. Gdzie otwiera sie przejście po przełączeniu dźwigni w północnej (tej z upadłym palladynem) i południowej (z wiwernami) wieży?????? Nie moge nic znaleś. W solucji pisze ze powinno otworzyć się przejście na drugi poziom ale gdzie się ono otwiera???? Prosze o pomoc.
Idz spowrotem do wcześniejszej wierz, masz tam prubę tego ducha i tak 4 razy.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Ja mam pytanie odnośnie przejścia do tego dodatku. Mam całą sagę Icewind dale, zaistalowaną alą sage. Nie mogę znaleść Hobart Szczeciniastostopy w tawernie... gdzie się on znajduje w tej tawernie?? Co może być przyczyną jeśli nie ma go w grze?? Proszę o odpowiedź
Na screenie zrobionym przeze mnie w gospodzie "Gwiżdżąca Szubienica" pod Hobartem znajduje się niebieski okrąg. Czy masz w tym miejscu tą postać?









Niestety nie mam tej postaci w tym miejscu.. Nie wiem co dalej bo została mi finałowa walka w Sece Zimy...
Może spróbuj sprowadzić go kodem, chyba nie ma innego wyjścia (przynajmniej ja nie widzę).
Może się wygłupię, ale mi jeszcze jedno przychodzi do głowy.
Czy na pewno masz zainstalowany dodatek "Trials of the Luremaster"?

Umieściłem go na serwerze:
http://s008.wyslijto.pl/?file_id=09688253257582349287
ściągnij sobie i spróbuj zainstalować.

Dodatek jest darmowy.









Miałem ten sam problem. Na pudełku Sagi ID pisze, że zawiera ono wszystkie dodatki, ale Hobart pojawił mi się dopiero gdy ściągnąłem TotL' a z neta i zainstalowałem go własnoręcznie.
← Icewind Dale
Wczytywanie...