[NWN1] Pomocnicy

Ja lubię Linu tą kapłankę a z dodatków Deekina za jego fajowy humor.
Odpowiedz
Hheheh tak tu masz rację.
Wprawdzie mówiąc sam sobie radzę bardzo dobrze bez towarzyszy , ale tak to zawsze pogadam czy coś i no i żadko kiedy ale byważemi życie ratują.
A co myślicie to tej pięknej paniece która jest bardem ????
Ja ją ŻADKO kiedy biorę , mimo że kobitka ładna jest heeh
Odpowiedz
To ja was zaksoczę. Gimgraw rządzi jak zobaczyłem jak sie leje, to odrazu zachciałem być mnichem. No i jego texty, o śwecie skapanym we krwi i ciałach martwych, hehe gostek ma klimat A texty w walce w stlu " Śmierć przychodzi po nas wszystkich!" z jego ochrypłym łosem miodzio! B)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Muszę Ci przyznać racje Vampire , to fajny gościu....ale te jego głos to mnie czasem przeraża.
Gościu umie się lać , jest silny i dobry.....i mały.
Vampire a co do maluchów to co sądzisz o tym amgiku pseudo co ma taki pedalski głos.......albo może pobożny......... ja tam go biorę tylko ze wzglęgu na czary ochronne dalmnie
Odpowiedz
Lady Aribeth rządzi Wydaje sie taka słodka idiotka ale lać sie umie kobitka^^ A towarzyszy najczęsciej mam chowańca..czarną pantere B) Albo kruka..zależy od humorku;P
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
No fajna kobitka ... jak dostałaś tego kruka??
Odpowiedz
Lubię jeszcze tą co jest przeciwko nieumarłym.
Jest silna , ma dobre czary i pomocna.
Odpowiedz
Wyczarowałam sobie chowańca Adziu
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Ostatio przekonałem się też do niejakiego Toma Łotrzyka, przydatny kompan dla mnicha! Rozbrajanie pułapek czy otiweranie zamków jest lesze z jego pomocą niż rozwalanie godzinne skrzynek
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Wy sie nie znacie Delan Czerwony Tygrys rządzi! On umieć mocno przywalić, on jak przywalić to wrogowie padać jak młode zborze, on być ci wierny towarzysz [nie no nabijam się teraz, delan jest własnie jednym z orków które poprawnie mówią, więc go już nie obrażam] Ja najbardziej lubie tego "potworka" jest naprawde Strongman i jest miły. Naprawde.
Odpowiedz
Delan Czerwony Tygrys i Valen (HotU). Najlepszi wojownicy. Szczególnie ten drugi
Odpowiedz

Użytkownik Draxor dnia Aug 13 2004, 07:30 AM napisał

Delan Czerwony Tygrys i Valen (HotU). Najlepszi wojownicy. Szczególnie ten drugi

Prawda Valen naprawde wymiata, ze swoim ciężkim korbaczem, bo atakuje często po 100 obrażeń. No a jak grasz kobietą to on się w nas zakochuje no i jest git , ja tam wole jak aribetch się zakochuje, no i jest też bardzo mocna bo dajemy jej nasz ensuric długi miecz na maksa ulepszony u kowala i nikt z nami już nie wygra
Odpowiedz
A kto ot jest ten Vader( ) i dlaczego tak wymiata?
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Użytkownik Vampire Lord dnia Aug 15 2004, 09:27 AM napisał

A kto ot jest ten Vader( ) i dlaczego tak wymiata?

nie vader tylko Valen to npc który dołączy siędo nas i będzie nas wspierał w walce, jest diabelstwem (facet z rogami i skrzydłami) jest potężny i mądry, dla kobiet urodziwy i delikatny . FAjny ziom wierny wyroczni (postaci z dodatku)

Kup sobie dodatek i poznaj go
Odpowiedz
Przyda mi sie dodatek
Tak w ogóle to ja żadko miałem towrzysza... Ciężkie jest życie samotnego maga
Odpowiedz
Ja lubię Linu ,niewiem czemu go lubie ,jakoś polubiłem.
Odpowiedz
Sla "słabej kobitki" takiej jak ja - najlepszy ył Daelan Ma fajną broń... Bez skojarzeń.
Odpowiedz

Użytkownik Eleanor dnia Aug 19 2004, 10:44 AM napisał

Sla "słabej kobitki" takiej jak ja - najlepszy ył Daelan Ma fajną broń... Bez skojarzeń.

tak ale najgorsze jest to że oni mogą zdobyć tylko 14 level a nie np 19 :angry: nie lubie kiedy mam słabych towarzyszy.
Odpowiedz
Dokładnie, podziewałem się, że i nasi towarzysze będą mieć 19, a tu lipa, a 14 poziom to właściwie nic wielkiego...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Pomocnicy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...