[Torment] Jak dostać się do Labiryntu Gracza?

eee mam taki maly problem... w p:t gram nie pierwszy i nie ostatni raz... i troszeczke sie pospieszylem z ubijaniem kaplana w aleji niebezpiecznych weglow (wiem ze niepotrzebnie ale cuz...), przez co nie zostalem kaplanem jego "wiary" i nie dostalem sie do labiryntu gracz.. .dotychczas za kazdym razem dotarcie do LG dzialo sie niemal automatycznie, mam lalke pani bolu... ale jak z niej "korzystam" nic sie nie dzieje... czy trzeba z kims jeszcze pogadac aby zadzialalo?
nie musisz z nikim rozmawiac.

poprostu po jakims czasie klikania Pani Bólu sie zdenerwuje na Ciebie i przy przechodzeniu z lokacji do lokacji wysle Cie do labiryntu gracza
Jestem Akolitą Zakonu Banana!









Peace'n'Love
dzieki... sama przyszla jak mowiles XD
do uslug ;-)

ciesze sie ze moglem pomoc
Jestem Akolitą Zakonu Banana!









Peace'n'Love
pojęcia nie mam jaki problem widzicie z labiryntem wystarczy zrobic rozruch w miescie albo pozabijac pare dalbosow nawet tego w alei u mnie to zawsze dziala

Użytkownik ryba79 dnia wto, 18 wrz 2007 - 21:48 napisał

pojęcia nie mam jaki problem widzicie z labiryntem wystarczy zrobic rozruch w miescie albo pozabijac pare dalbosow nawet tego w alei u mnie to zawsze dziala

[post="85739"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




zabilem podczas pierwszego przechodzenia PT owego dalbusa i nic sie nie stalo wiec wiesz
Jestem Akolitą Zakonu Banana!









Peace'n'Love
1) Baw się lalką Pani Bólu do czasu, aż przeszyją Cię złe przeczucia
2) Zostań kapłanem Aoskara w Alei Niebezpiecznych Węgłow
3) Zabij dabusa

Za jedną z tych trzech rzeczy Pani ześle Cię do labiryntu. Na 100%.
← Inne cRPGi
Wczytywanie...