[NWN1] Walka Dwoma Broniami

Prawdopodobnie uznacie to pytanie za dziwne ....
Przeszukałem neta i nie znalazłem odpowiedzi, więc może Wy mi pomożecie.


Gram łotrzykiem, i mam atut zmniejszając kary za 2 bronie. Więc ok. Mam dwa krótkie mieczyki w łapkach i .... i nie zauważyłem jakiejkolwiek róznicy w zadawanym dmg. obydwa miecze są praktycznie takie same. Raz machnie nimi, raz skrzyżuje i stabnie. ... ale mimo wszystko dmg jest taki sam (w porównaniu z walką jednym mieczem).
Pytanie zatem jest proste - na jakiej zasadzie odbywa się walka dwoma broniami: dmg się sumuje, czy poprostu raz wali jednym mieczykiem, a raz drugim i w zasadzie to by było na tyle ?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
dziwbne mi zawsze dawał obiema po jednym lub razem a dmg sie sumował
ale miałem atuty oburęczność finezje walke dwiema broniami i ulepszoną walke dwiema broniami
Odpowiedz
Hmm no ja mam Finezję i walkę dwoma broniami tylko, oburęcznośći i ulepszonej nie, może to dlatego. W każdym razie o takie info mi chodziło, więc dziękuję ale jeżeli ktoś ma coś jeszcze do dopowiedzenie to proszę bardzo ( wskazówki i podpowiedzi do walki łotrzykiem też mile widziane )

Pozdrawiam
Odpowiedz
w walce w dwie bronie zamiast 1 ataku na poczatkowych poziomach masz 2...ale każdą bronią zadajesz obrażenia odzielnie ,a w póżniejszych etapach gry zamiast 5 ataków masz 7 więc gra warta zachodu:)a atuty obowiazkowo zmniejszaja się wtedy kary do trafienia:)a co do łotrzyka to daj mu parę punktów wojownika dla specjalizacji i pózniej klase prestiżową Tancerza Cieni i będzie wymiatał
Odpowiedz
radze dwa poziom tancerza cieni kilka łotrzyka i w zabójce pakować będzie wymiatał
Odpowiedz

Użytkownik LIRAEL dnia sob, 08 wrz 2007 - 09:23 napisał

w walce w dwie bronie zamiast 1 ataku na poczatkowych poziomach masz 2...ale każdą bronią zadajesz obrażenia odzielnie ,a w póżniejszych etapach gry zamiast 5 ataków masz 7 więc gra warta zachodu:)a atuty obowiazkowo zmniejszaja się wtedy kary do trafienia:)a co do łotrzyka to daj mu parę punktów wojownika dla specjalizacji i pózniej klase prestiżową Tancerza Cieni i będzie wymiatał

[post="84029"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Dokładnie o to chodzi w walce dwoma broniami. Bonusem nie jest to, że obrażenia się sumują, tylko to, że postać wykonuje więcej ataków na rundę (czyt. zadaje ciosy z większą szybkością). A dodając poszczególne atuty dotyczące tej sfery, też nie zwiększa się zadawanych obrażeń, tylko kary dla drugiej (zazwyczaj) ręki, które powodują, że postać trafia rzadziej.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ok, teraz rozumiem, dziękuję bardzo.

Jeżeli chodzi o zabójcę, to nie mogę, gdyż gram praworządny dobry (jakoś tak mam że nie potrafię inną postacią grać ) a że już dość długo gram to skończę podstawową kampanię w ten sposób i pewnie dodatki zrobię z zabójcą. Dzięki wielkie za info
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Walka Dwoma Broniami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...