Wasze ulubione gry....

No ja niestety za duzo sie tu wypowiedziec nie moge, raczej o wszystkich klasykach z PS1 bo od tego zaczynalem. Ale pamietam jak bylem maly to na kompie w Prince of Persia (chociaz w porownaniu do Final Fantasy gra ssala). No wiec, z gierek z PS1 ubostwiam serie FF, Tenchu i Tekkeny. A i byla tez kiedys taka fajna giera, nawalanko-hodowanka, miales swojego potwora, hodowales, a pozniej nim walczyles. Ale najfajniejszy bylo stwarzanie potwora: wkladalo sie plyte z muzyka do konsoli i wtedy powstawal potworek. Moj potwor stworzony z Iron Maiden rozwalal wszystkich
Odpowiedz
Prince of Persia. Mmmm. To była giera. Albo Moonstone. Starusieńki jak świat eRPeG. Ech. Te stare dobre czasy


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Choć nie ma to jak pierwsze części "Might and Magic". To było coś. ERPGi pierwsza klasa.

A kto zapomniał o biednym Spyro'u. Gierka może i na PS1, ale za to jaka grywalna. Może trochę za cukierkowa, ale i tak fajna !
Odpowiedz
Spyro ta ja pamietam^^ To byla jedna z moich pierwszych platformowek... Nie moglem zebrac tylko dwoch smokow, a z tego co pamitem to tam ich chyba sto jeden bylo...
Odpowiedz
Ludzie a nikt nie gra w medival total war albo w roma?! to to sa dopiero gierki! ostatnio bitwe pod grunwaldem sciagnalem... fajnie sie tych krzyzakow tłukło. A poza cRPG to jeszcze moze troche rts i takich jak cywilizacja 3, ale nie samochodowki, sportowe, menadzerskie, ani strzelanki. Jakos mnie do tego nie ciagnie
Odpowiedz
Devilus, w której części? W pierwszej? Tam było 100 smoków. Ja mam dwie części na GameBoy'a, a na platformówce u kolegi grałam i u koleżanki. Ale siekanka u niej była. Ileż to Rhynocks'ów zginęło z moich rogów i od mojego ognia......tego nie sposób sobie wyobrazić .
Odpowiedz
A grał ktoś w takie rosyjskie odpowiedniki GB? Pamiętam, że do wyboru były wyścigi i chyba polowanie na ośmiornicę. Klasyka!
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
W wyscigi gralem, ale osmiorniczki niestety nie widzialem:(, no i zawsze byl tam tez kultowy Tetris
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Jak sobie pomyślę, jak od tych czasów posunęła się technika..., aż mi się słabo robi. Strach pomyśleć jak będą wyglądały gry za 5 lat.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Nawet mi nie mow, jak zaczynalem grac w BG to mialem dysk 1,2 GB. Dzisiaj jak kupujesz kompa 512 RAM to standard, a 1024 nikogo juz nie szokuje. Kiedys procesory mierzylo sie w mega teraz mierzy sie je w giga, ach ten postep...
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Ale ten postęp oznacza też, że za rok kupuję nowego pieca! Mój ma dopiero rok, a już widzę, że niedługo nie będzie spełniał nawet standardów :twisted: . Cholery można dostać...[/code]
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Nie narzekaj tak. Pare lat temu bylo zdecydowanie gorzej. Kupowales komputer a miesiac pozniej byl juz nowy zdecydowanie lepszy. Zegary procesorow skakaly z miesiaca na miesiac, teraz to wszystko jednak troche zwolnilo, troche...
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Tjaaa..., zaraz będę skakać z radości :lol: . A wracając do tematu - gadaliśmy tu o ulubionych grach, ale powiem szczerze, że w żadną z tych dawnych już bym nie zagrał. Tylko je wspominam czule, ale w rzeczywistości nawet HoMM mnie odrzuca. Tylko NWN, BG2, KotOR, a ostatnio Torment. I nie mogę się przemóc...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Tak to juz jest, ze we wspomnieniach wszystko wyglada lepiej. Choc mi sie udalo przemuc i znowu zabralem sie za BG jedynke, nigdy nie przeszedlem calej sagi jedna postacia. A tak jeszcze a propos przemijania to Space invaders jest wyjatkiem, ta gra jest ponad czasowa
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
I pasjans z widowsa :lol: . Obowiązkowy punkt programu w każdym biurze. Ostatnio byłem w sklepie z materiałami budowlanymi i zobaczyłem, że sprzedawca pogrywa sobie w Heroes Chronicles. Aż mi się ciepło na sercu zrobiło i w nagrodę kupiłem u niego 40 kg cekolu :-d
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Nie ma to jak solidarnosc graczy Od pasjansa zawsze wolalem sapera. Jezeli chodzi o karty, to przyjemniej sie gra na zywo, z talia w dloni, w towarzystwie kolezanek, zwlaszcza gdy rozgrywka toczy sie o rozne ciekawe "fanty"
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Vagrant Story - za cały system i grafikę. Tu nawet ściany żyją.
Morrowind - potrafi wciągnąć na całego, jest pięknie a Mroczne Elfy rządzą.
seria Final Fantasy - z sentymentu, za postacie, za systemy, za historie, za wszystko...
Tenchu - uwielbiam te klimaty.
Metal Gear Solid - Snake hehe... 8)
Newerwinter Nights - zawsze była to miła odmiana.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
No, no, no. Nareszcie jakaś osoba wspomniała o MGS.....hłe hłe hłe.......Mimo wszystko jestem DZIKIM wyznawcą wiary Devil May Cry. Chyba niedługo się tam zatrudnię.......
Odpowiedz
Czas tu wprowdzić nie offtopa:] Patrząc na to co dziś gram i lubię grać to mamy kilka gier. Vampire: Maskarada, Pro Evolucion Soccer 3, Gothic 2, Need For Speed 2, i czasami NWN.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Planescape:Torment, seria Icewind Dale, seria Baldurs Gate, Age of Empires 2, HoM&M 3, Championship Manager 01/02(mam sentyment do tej gry)...................... a Neverwinter mi nie działa ;( ;( (Nie wiem czemu wymagania spełniam)
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Wasze ulubione gry.... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...