[NWN2] Probolem z komendantem Tann'em

Słuchajcie mam problem....
Czytalem wczesniej temat gdzie ktos mial ten sam problem co ja tylko, ze u tamtej osoby w dzienniku bylo ze ma 2/3 osob, a ja mam wszystkie 3 osoby... Znalazlem je, poszedlem do komendanta i on mowi takie cos: "Dziekuje za znalezienie moich ludzi. Wracajmy do fortu... itd. ja ide a on stoi jak kolek No i nie wiem co zrobic poniewaz usunalem gre i zainstalowalem ponownie zgodnie rada jaka przeczytale na waszym forum i nic to nie dalo jak stal komendanta tak stoi dalej
Prosze pomozcie mi ( dla pewnosci mam pirata NwN2 ).
Powinieneś dostać bana na tym forum: raz, za propagowanie piractwa, dwa, za bezczelność.
Na przyszłość - nie pochwalamy piractwa, a nawet gdy mamy możliwość to tępimy. Więc nie chwal się tym co masz.

PS. Jeden z jego ludzi jest martwy o ile dobrze pamiętam...
Ja mam oryginała i miałem ten sam problem ale ściągnąłem aktualizacje i all ok
Nie mogę się doczekać dodatku i będzie w przystępnej cenie 59zł tylko dopiero w listopadzie

BTW nie każdego stać na oryginała (albo szkoda mu wydać 130zl na grę) a wy jak lamy się go czepiacie ... To że nas stać to nie znaczy że tych co nie stać nie mogą sobie pograć grr ...


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Szczytem bezczelności jest pisanie, że ma się pirata i domaganie się pomocy od innych bo 'coś' nie działa. Jeśli już ktoś piraci to niech się tym nie chwali i niech ponosi tego konsekwencje.

I uważaj z tymi lamami kolego.
Po pierwsze trochę przesadzasz a po drugie nie jesteśmy kolegami ...


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
-_- nie załapałeś aluzji słowa kolego?

ale racja może go nie stać na oryginał


ja też mam pirata ale 1 NWN lecz mam oryginalne cd keye bo mi sie oryginał zgubił XD ale to nie o to chodzi XD

Użytkownik krwawy dnia sob, 08 wrz 2007 - 17:00 napisał

-_- nie załapałeś aluzji słowa kolego?

ale racja może go nie stać na oryginał
ja też mam pirata ale 1 NWN lecz mam oryginalne cd keye bo mi sie oryginał zgubił XD ale to nie o to chodzi XD

[post="84118"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wiem o co mu chodziło (odnośnie słowa kolego) ale tak się zwykle odpowiada
Nie trawie tego typu ludzi ... Nie każdego stać na oryginał a ten się ***** go czepia i jeszcze pisze:
"Szczytem bezczelności jest pisanie, że ma się pirata i domaganie się pomocy od innych bo 'coś' nie działa. Jeśli już ktoś piraci to niech się tym nie chwali i niech ponosi tego konsekwencje."

Szczytem bezczelności jest twoje zachowanie "kolego".
Żal mi takich ludzi ... Dziecko dostaje kasę od rodziców i uważa innych nie wiadomo za co ...
Jak już mówiłem mnie stać na to żeby kupić sobie oryginalny system, gry, programy itd ale to nie znaczy że mam się zachowywać tak jak on ...


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Jeśli nie masz kasy na grę, albo szkoda ci pieniędzy na nią, to jej zwyczajnie nie kupujesz i tyle. To bardzo prosta reguła...

Dla piractwa nie ma ŻADNEGO usprawiedliwienia, jest to czyn karalny, niezgodny z obowiązującym w Polsce prawem.
Skoro cię nie stać na programy czy gry w które chcesz grać to nie stać cię też na komputer, który jest je w stanie udźwignąć. Sprzęt też masz kradziony jak rozumiem?

Temat closed bo się tu żenada robi.
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...