Admin&Mod Log

Zamknięcie tematu "Dwuklasowcy", w dziale Baldur's Gate I. Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
10% dla Favara, jednozdaniowe posty + kasacja jego posta w "Ustawa XXIII, Ustawa o Podaniach"

PM dla Gabriela - Pisz dłuższe bardziej rozbudowane posty.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Wywaliłem post gościa co po 3 latach podziękował za tlumaczenie ketstów metallici.

Poza tym wczoraj wyleciało troche starych tematów z gildii błaznów. Linki w okół których się kręciły wygasły.
Odpowiedz
Czasowa kasacja (31 sierpnia 23:00) tematu spolszczenie w NWN.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Usunięcie tematu Pomyłka, proszę o usunięcie. Powód oczywisty...
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Problem z dźwiękiem", w dziale Baldur's Gate I. Powód ? Jakby na to nie patrzeć, problem rozwiązany

[Dodano po chwili]

Zamknięcie tematu "Obrażenia zadawane przez broń", w dziale Baldur's Gate I. Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
Temat Poszukuje solucje w SoU został zamknięty. Probelm rozwiązany.

[Dodano po chwili]

Zamknięcie tematu Wieża w Luskanie w NWN. Problem rozwiązany.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zgodnie z obietnicą dzisiaj zostaje odbanowany ziomek - nasza Nemezis.
Odpowiedz
Zamknięcie na życzenie autora tematu "Ty vs. bohater ", w Gildii Błaznów.

[Dodano po chwili]

Wydzielenie postów Hawkwooda oraz Lady Ari z tematu "Teksty piosenek".

Powód ? Offtop.
Odpowiedz
Kasacja 27 tematów z działu Skargi, rozprawy, zażalenia. Powód? stare przedawnione nieaktywne... Przeniesienie do archiwum doprowadziłoby tylko do przyszłościowego powielenia tematów.
Odpowiedz
Zamknąłem i przeniosłem temat 3543 z Rozprawy, skargi i zażalenia do Zakończone. Powód - gracz nie istnieje.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Połączenie tematów o rozgrywce internetowej, w dziale Baldur's Gate I.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Ile Faerun Game ma mieć wspólnego z D&D?", powód: pomysł nie spodobał się graczom i został odrzucony. Dodatkowo przenoszę temat do SiP odrzuconych.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Oprócz kilku tam poprawek "kosmetycznych", wyłapałam botka, zamieszczam screen, gdyby ktoś chciał się nim zająć.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Kasacja 21 postów w temacie o klasach w dziale NWN. Posty były autorstwa Darnoka Smitha, krwawego i tyraela. Dodatkowo wywaliłem ok 20 wpisów w SB.

Panowie radzę się zapoznać z regulaminem forum. Na zachęte dostajecie 20%.

[Dodano po chwili]

Obszary "A/Q Game" i "Co ma początek ma i koniec" zostały podjęte kontaminacji.

Powód: Gry forumowe polegające tylko na nabijaniu postów są bez najmniejszego sensu.
Odpowiedz
Temat Szary pasek wytrzymałości w G3 został zamknięty. Problem rozwiązany.

[Dodano po chwili]

Połączenie tematów Puchary ognia z puchary ogniste paladynów w G3.

Kasacja tematu Rozdzielczość w BG1. Jest już taki temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja postów Gartrisa Grotsa oraz Ornikiela z tematy Lord, Sir (Faerun Game > Sugestie i Propozycje). Powód? OT oraz zwrócenie uwagi na OT.

Al-Mahdi



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
G3: Przeniesienie 2 postów z tematu Hełmy, amulety, pierścienie do Rogaty hełm. Dodatkowo czasowa kasacja (niedziela 12:00) tematu Rogaty Helm.

[Dodano po chwili]

Temat Patche i błedy w G3 został wykasowany. Jest już taki temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja tematu: "Ważne i ciekawe" z Faerun -> Pomoc. Temat nie zawierał pytań.
Odpowiedz
Temat Ile lat macie? w Użytkownikach został usunięty. Od dawna zamknięty i nikomu niepotrzebny


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...