[NWN1] Dwa wielkie cRPG'i

Witam, dobry dział? Myślę że dobry, jak nie to przenieść.

A teraz do sedna: pamiętacie może, co w tym samym czasie wyszły 3 Wielkie "Erpegi"? Morrowind, Icewind Dale II i Neverwinter :] Chciałem wam zadać pytanie: co waszym zdaniem jest lepsze? Liniowy, 2D Icewind II czy może 3D nieliniowy Neverwinter? Morrowind to całkowicie inny rpg, z innym systemem - nie porównujemy

Nie mogę się dokładnie wypowiedzieć o NWN, ponieważ mam dopiero 3 lvl, na początku gry, ale do tej pory jest na minusie. Może i IDII było strasznie liniowe ale moim zdaniem - dużo ciekawsze Ale dopóki nie przejdę - postaram się siedzieć cicho. Chciałem tylko poznać wasze zdanie
Odpowiedz
W IWDII prakytcznie nie grałem więc ciężko mi się wypowiadać ale jakoś nie kojarze by się zachwycano tą produkcją. Ot sequel jedynki, a jedynka to dla mnie po prostu taki troche ambitniejszy h&s.

Hmm, NWN nieliniowy? Mówimy o tej samej grze? No chyba, że po zainstalowaniu wszystkich patchy, addonów i dodatków bo przyznam się, że takiego zestawienia nie testowałem.

PS. Jak ja nie cierpię takich tematow
Odpowiedz
z tego co pamiętam to ICW2 wyszła duużo wczesniej od NWN i Morka wtedy chyba Gothic 2 wyszedł i były 3 crpg....a co do samych gier...to cóż nie ma co porównywać bo to są zupełnie inne gry...ale osobiście wolę łaźić 6 osobową drużynka w rzucie 2D...jakoś tak klimatyczniej....
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Dwa wielkie cRPG'i - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...