[BGII] Dzieci Bhaala

Użytkownik LIRAEL dnia pon, 27 sie 2007 - 22:15 napisał

wow...fajnie nie wiedziałem.. niestety nwn2 mi nie pójdzie na moim kompie...;( czas napisać do Świętego Mikołaja..

[post="81882"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Nieporozumienie. Zapodane przeze mnie mody są z jedynki, czyli NWN. I na pewno pójdą na średniej jakości sprzęcichu...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Kacpisaj napisał:

Cytat

Co do ilość mocy to przecież po zabiciu jakiegoś dziecka Bhaala wchłania się jego energie więc po kilku latach bohater miałby całą esencje Bhaala.
I jeszcze jedno, przecież dawka esencji do przemiany w avatara Bhaala jest ogromna więc Bhaal może się jeszcze odrodzić.


Czy to aby na pewno takie proste wchłonąć energię bóstwa? Bo o ile pamiętam, Irenicus żeby wrwać i wchłonąć energię Bohatera potrzebował długiego rytuału. Oczywiście, można powiedzieć: a co z Cyrikiem, Bane'em i Bhaalem którzy wchłoęli esencję Jergala bez żadnego rytuału. No tak - sądzę jednak że, mówiąc językiem DnD, nie mieli 1 lvl (nie sugeruje, że Irenicus ma 1 lvl ) ale conajmniej 20... No i Jergal niejako dobrowolnie zgodził się im oddać swoją esencję. poza tym ,dzieci Bhaala jest dość sporo więc na pewno nie po "kilku" ale raczej "kilkunastu" latach MOŻE udała by się taka sztuka jakiemuś śmiałkowi.
Czy dawka esencji jest duża? Napewno, ale przecież jej ilość nie może się zwiększać. Powiedziałbym raczej, że pod wpływem pewnych sytuacji, uczuć, wydarzeń może osiągać swoje "apogeum". Ale to i tak za mało na bycie nawet Pomniejszym Bóstwem a co dopiero Pośrednim (którym był Bhaal o ile pamiętam ). Jeśli założymy jednak, że bohater postąpi według koncepcji z poprzedniego akapitu (zacznie gromadzić energię pozostałych dzieci), myślę, że jest możliwe przeistoczenie w bóstwo. Tylko czy to będzie Bhaal ze wszystkimi wspomnieniami i doświadczeniami poprzedniego życia? A może esencja może w jakiś sposób przechowywać osobowość, wspomnienia, itd.??
Odpowiedz
w NWN było ,że jest się potomkiem?????gdzie??????????chyba mi umkneło gdzieś...a kilka razy grałem..
Odpowiedz
Łojezu... sprawa wygląda następująco: w BG2 często pojawia się napis, aby nie kasować swojej postaci - można nią będzie grać w NWN. To oczywista lipa - NWN odrzuciło grafę 2D i żadne nawiązania nie były możliwe. Możemy sobie jednak pograć w mody wiążące historię Syna Bhaala z wydarzeniami w Neverwinter. Natomiast w OC nie ma żadnej wzmianki o kontynuacji przygód Bhaalspawna...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
aa mody...ok bo już się wystraszyłem,że ślepnę....
Odpowiedz
Goel ja mam taką poprawkę do twojej wypowiedzi. Jergal nie oddał mocy Cyrikowi ale Myrkulowi.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Dzieci Bhaala - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...