[NWN:HotU] Pytanie o klasę czardziej / czarownik / warr

Wlasnie skonczylem podstawowa kampanie nwn mnich10/zabojca6, chce zagrac SoU nowa postaci i prosze o ludzi znajacych te klasy o odp.
1) czarodziej czy czarownik ? czarodziej posiada mniej czarow i 1-2 uzycia na dzien, czarownik wiecej czarow i kilka uzycia na dzien. Jakie sa wiec zalety czarodzieja aby uwazac go za postac rowna / lepsza czarownikowi?

2) czarownik + uczen czerwonego smoka jakie jest najlepsze rozlozenie lvli takiej postaci ? 30czarownik 10czerwony smok czy moze odwrotnie ?

3) czarownik / czarodziej + blady mistrz j.w.

4) wojownik + czarny straznik j.w.

+jakis krotki opis jak sie gra na wyzszym lvlu bo zamierzam ta postacia przejsc 2 dodatki a nie chce sie meczyc pozniej

z gory dzieki i sory za noobowskie pytania
Odpowiedz
Więc postaram się odp na pytania: 1)Czarodziej ma więcej czarów od czarownika lecz uboższe możliwości bojowe tzn. mniej biegłości w broniach a czarownik zna mniej czarów,ale może posługiwać się większą ilością broni.Gdy używa czaru np.3 poziomu ma mniej wykorzystań innych czarów tegoż poziomu.Ja wolę grać czarownikiem.I jeszcze jedna zaleta czarownika-może awansować na klasę prestiżową Uczeń Czerwonego Smoka.
2)Nie wiem czy rozwijanie umiejętności Ucznie Czerwonego Smoka powyżej poziomu 10 daje jakieś korzyści,lecz gdy miałem czarownika na 15 poziomie w HoU to znał czary z wszystkich 9 leveli.Więc zrób jak uważasz.
3)Według mnie jest to dobre rozwiązanie ze względu na umiejętności bladego mistrza.
4)Sądzę że to bardzo dobre rozwiązanie,gdyż można wnieść trochę umiejętności magicznych dla wojownika
Sądzę,że przynajmniej się na coś przydałem
Odpowiedz
odpowiem na 1 tylko
to zależy jak chcesz w drugim rozdziale fabuły zdrzadzać nie będę ale bezie masakra i z tego powody lepiej czarownika np 3 razy plugawy uwiąd i kilka burz izaaka ja osobiścia zawsze brałem czarownika bo czarodziejem grać nie umiałem ale rozważ wszytko i weż po uwage to co mówił mój przedmówca XD
Odpowiedz
czarownik ma większy dostęp do broni???hmm pierwsze słysze...chyba chodziło Ci o większą możliwość rzucania czarów na dzień?? ale wróćmy do meritum a więc głowna róznica pomiędzy czarownikiem czarodziejem jest taka,że czarodziej jest bardziej wszechstronny może rzucić każdy zapamietany czar który pozna ze zwoju a czarownik poznaje czary tylko przy awansie ale może ich wiecej rzucac na dzień ja preferuje czarownika;) a co do klasowania to czarownika bym rozwinął do jakiegoś 15 poziomu a doperio później w ucznia czarodzieja tak samo do 15 a później w bladego a wojownik/czarny rycerz jest niezły ale żeby postać wymiatała to daj jej 7 poziomów mistrza oręża:)
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Pytanie o klasę czardziej / czarownik / warr - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...