A/Q Game

Jakiego obuwia nie polecam na 45 stopniowy upał?

Kamasze.


Tonari no Totoro!
(Uuu, zaczynają się powtarzać hasła, Game Exe dawałem, masło też chyba było, Strateks mówi, że Siemensa dawał...)

"Mak" od tyłu + pierwsza litera alfabetu + głoska podobna do "ż", ale bezdźwięczna i zapisywana dwiema literami + czwarta litera tego wyrazu po przekręceniu o 180 stopni = ?...

Hasło: rebus


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
To musimy być ten, bardziej kreatywni;)

Czego możemy się spodziewać od zbliżającego się draba, jeśli nie będzie to pytanie czy zagadka?

Łubudu, takie na granicy słyszalności.
Niech żyje prezes naszego klubu. Taki na granicy słyszalności.

Hasło: Kurde-Miałem-Takie-Długie-I-Kreatywne-Hasło-Ale-Mi-Się-Karta-W-Przeglądarce-Zamknęła.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Jakie mało kreatywne hasło właśnie żeś wymyślił?

W żyłę wal! Trawkę pal! Zagryź meskalinę!
Wdychaj hasz! Łykaj crash! Popraw metadryną!
Nie ma odlotu bez kompotu! Jam jest Tim Benzydryno!
Kim żeś jest? Co mam robić?

Hasło: [OCENZUROWANO]


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
[OCENZUROWANO]?

Wodna fajka


Tonari no Totoro!
Opluty pet?

Rower na biegunach.
Jak się nazywa niezwykle wielki rower, który jednocześnie może stać na Biegunie Północnym i Południowym?

Hasło: czcionka, rozmiar, kolor.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
[font="Impact"]czcionka[/font], rozmiar, kolor?

GAMOŃ
Że ja?

Hasło:


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Strajk czy co?

Hasło: Super-Fajnie-Twórcze-Hasło-By-Zbyl2-+-Emota

Wystarczająco twórcze hasło?
(Nie.)

Użytkownik Strateks dnia pon, 27 sie 2007 - 15:22 napisał

Jakie mało kreatywne hasło właśnie żeś wymyślił?

[post="81682"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Hasło: Super-Fajnie-Twórcze-Hasło-By-Verthogh-+-Emota


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Jakie hasło znowu okazało się, kurde, niewypałem?

last fm
Jakie hasło znowu okazało się, kurde, niewypałem, bo przez 14 minut od napisania nikt nie wymyślił do niego pytania?

Hasło: niewypał


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Czego jest pełno w poprzednich postach?

Tylko nie Tuptuś.
Na jakie kreatywne hasło za Chiny Ludowe nie mogę ułożyć pytania?

KURKA WODNA
Na jakie kreatywne hasło za Koreę Południową nie mogę ułożyć pytania?

Hasło: Demokratyczna Republika Konga


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
D.R.K.?

Hasło: Ten u góry
Czyli że Medivh? (bo na tej stronie to on ma "najwyższy" post)

Hasło: 1-0-2-9-3-8-4-7-5-6


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
← Gildia Błaznów
Wczytywanie...