Makiety

Czy ktoś z Was robi czasem jakieś makiety? Ja z braćmi robie spore makiety. Jeśli wy też coś się otarliście o ten temat to wpisujcie się

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Jakie makiety? Budynków? Nie lubię robić makiet. Trzeba mieć masę czasu żeby brać się za takie coś. I po drugie zawsze trzeba coś kleić, a ja nie lubię bawić się z klejem, bo później wszystko se do mnie przyczepia .


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Ja kiedyś robiłam... tzn. najpierw mój brat się tym zainteresował, potem trochę ja.
All that I want is only fall into oblivion.
Odpowiedz
Ja może nie robię typowych makiet z kartoniku i kleju, bo używam klocków lego, potem kręce krótkie filmiki. Niestety ogranicza mnie słaba kamera (w telefonie).

Odpowiedz
To jak możesz to pochwal się swą twórczością. Inni też, zdradźcie więcej konkretów o swych pracach i jeśli istnieje taka możliwość, przedstawcie efekty.


Odpowiedz

Cytat

Ja może nie robię typowych makiet z kartoniku i  kleju, bo używam klocków lego, potem kręce krótkie filmiki. Niestety ogranicza mnie słaba kamera (w telefonie).


Dałeś te filmiki na you tuba? Jakbyś pomyślał nad scenariuszem mógłby być nawet dobry filmik . Niedawno też próbowałem nakręcić (kamerą z telefonu) idącego chłopka. Jako że kręciłem sam, kamera była zawsze w innym miejscu, i wyglądało to tak, jakby było trzęsienie ziemi.

PS. Jeszcze masz klocki lego?! Przecież masz chyba 16 lat? Bez obrazy.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
← Karczma

Makiety - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...