Gry czy internet?

Gdy siedzicie przy kompie częściej gracie w gry, czy serfujecie po necie?

Wolę gierki (2 głosy [7.69%])
Serfuje po necie (14 głosów [53.85%])
Najperw gry, potem internet (10 głosów [38.46%])

Użytkownik Strażnik dnia nie, 02 wrz 2007 - 14:01 napisał

Powtórzę pytanie Tokara i Ekha: na co ci te dane potrzebne?

[post="83077"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Theodenowi potrzebny wzór do naśladowania
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
No dobra... sami chcecie. Ankietę uważam za zamkniętą! Mamy remis, osiem głosów (nie licząc mojego siedem). Coś trzeba kliknąć, żeby zamknąć temat?


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Kiedyś tylko siedziałem przy grach mimo iż miałem internet Teraz więcej czasu spędzam w internecie
Odpowiedz
Brakuje "gram w gierki w internecie". Bo Diabołek rządzi a tutaj wyboru takiego nie posiadam. Zaznaczyłem gierki (w sensie że gram w necie). No.
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz

Użytkownik Hyrol dnia pon, 24 wrz 2007 - 15:10 napisał

Brakuje "gram w gierki w internecie". Bo Diabołek rządzi a tutaj wyboru takiego nie posiadam. Zaznaczyłem gierki (w sensie że gram w necie). No.

[post="86240"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Zapomniałem to dodać. Sorry.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz

Cytat

serfujecie

surfujecie

Uhm... raz tak raz siak. Jeśli siadam aby pograć to gram. Jeśli coś mam do roboty to robię.
Czemu Twoja ankieta uwzględnia tylko gry i internet? Wiesz, że komputer daje o wiele więcej opcji?

Ja na ten przykład czytam książki, oglądam filmy, słucham muzyki, rysuję i piszę różne dokumenty.

Rozumiem, ankieta skierowana do gimnazjum?
Odpowiedz
Heh i znów odświeżam stary temacik na gexe.Od czasu mojego prawie częstego udzielania na tym forum więcej czasu spędzam w necie.Ostatnio grałem w grę komputerową jakieś 2 miesiące temu.Tak więc zagłosowałem na surfowanie po necie

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Jako, że Obserwator już odświeżył temat to pozwolę sobie tutaj napisać
Internet, czy gry... trudno powiedzieć. Przy grach miło spędzam czas i jeszcze jakiś czas temu nie miałbym wątpliwości, jednak ostatnio kiedy zostałem na stałe w gexe.pl to trochę sytuacja się zmieniła. Ostatecznie daję znak równości, gdyż i tu i przy grach się dobrze bawię
Odpowiedz
Hmm wolę raczej gry, ale w dzisiejszych czasach, aby mieć grę trzeba mieć neta, więc wiadomo - internet.
Odpowiedz
Niestety, ostatnimi czasy mam tak mało wolnego, że na gry mi nie starcza czasu i nie mam już tego zapału. Wolę iść do miasta, może dorastam? Nie! Zawszę będę Piotrusiem Panem .
Po prostu przychodzi czas, gdy gry nie dają już tyle radości i człowiek się starzeje, tracąc wigor do siedzenia przy monitorze.
Odpowiedz
Lionel, serio? To czemu mnie to nie dopadło?
Ja to zawsze z chęcią pogram i jakoś zawsze jest w co.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lily dnia poniedziałek, 10 października 2011, 16:13 napisał

Lionel, serio? To czemu mnie to nie dopadło?
Ja to zawsze z chęcią pogram i jakoś zawsze jest w co.


Ojej, jak miło. To co, umawiamy się na partyjkę w jakąś grę na steama?
Odpowiedz
Aktualnie nie gram w nic przez Steama, może dopiero za jakiś czas.

Odpowiedz
To powiedz, w co byśmy mogli zagrać. W sensie, co proponujesz :>
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lily dnia poniedziałek, 10 października 2011, 16:13 napisał

Lionel, serio? To czemu mnie to nie dopadło?
Ja to zawsze z chęcią pogram i jakoś zawsze jest w co.


Najwidoczniej jesteś duchem młoda . Ja to jednak Piotruś Pan, ale nie od gier. Nocne życie wyczerpuje, a do tego trzeba żebrać, by mieć na zupkę z proszku i to mnie wykańcza, a do tego sport, zajęcia, kursy, praktyki... nie ma się łatwego życia, gdy nie potrafi się zdecydować na jedno.
Dlatego kocham święta, bo mogę rodzinnie pozabijać kilka zombie czy inne maszkary, nie martwiąc się o swoje obowiązki. Ano właśnie... już niedługo święta!
Odpowiedz
Lionel, no w takim wypadku to nic dziwnego, że czasu nie starcza, skoro masz tyle zajęć

Bielu, nic nie zaproponuję, bo aktualnie gram w BG1.

Odpowiedz
← Karczma

Gry czy internet? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...