[TESIV] Problem z wampiryzmem

A więc jestem wampirem i stało się to dośc późno bo dopiero na 12 lvl. Nie byłoby to wielkim problemem, bo można się przeciez posilac niewinnymi ludzmi i wracac z powrotem do w miare normalnego stanu. Problem w tym że w mojej grze jest jakiś błąd i kiedy mój bohater napije sie krwi to przestaje się zupełnie ruszac. Chcę w tym miejscu zaznaczyc, że gra się absolutnie nie zacina.Moge wejśc w menu,ekwipunek,moge atakowac,rzucac czary, moge kucac i sie obracac a świat wokół mnie też pozostaje nienaruszony.jedyne co nie pasuje to fakt,że nie moge się kompletnie ruszac i skakac. Szukałem wielu sposobów, żeby jakoś tego uniknąc, ale nic nie dawało efektu. Zły i zniechęcony ruszyłem na poszukiwanie leku. Odnalazłem Romulusa Polusa. Problem w tym, że ten pan nic, a nic nie chciał rozmawiac o wampiryzmie tylko kazał mi znalesc 20 smoczych liści i jeszcze inne roślinki. Nie moge podac ich dokładnej nazwy bo gra jest po włosku, a ja mimo pewnej znajomosci tego jezyka nie potrafie przetłumaczyc drugiej nazwy. Pilnie prosze o pomoc! O co tu chodzi? Wszyscy z wampiryzmem byli od razu wysyłani do Skingardu, a ja najpierw dostaje jakąs misje! Chce dodac, że jestem członkiem gildii magów więc może jest to jakoś związane. Prosze pomóżcie bo nie moge funkcjonowac z tą chorobą!

Edit nazwy tematu.
Odpowiedz
To, że nie mozesz ruszać nie jest przypadkiem jakoś związane ze spadkiem statsów? Może robisz się wtedy po prostu przeciążony?
Odpowiedz
na początku tak myślałem...ale wierz mi próbowałem tyle razy i nie wierze, że w każdej sytuacji i za każdym razem byłem przeciążony ; /
Odpowiedz
Zrób najprostszy test i wywal wszystkie przedmioty z ekwipunku. Jeśli to nie to znaczy, że trafił ci się jakiś nieprzyjemny bug.
Odpowiedz
Ok wielkie dzięki zadziałało... ;p...ale wciąż mam lipe jeśli chodzi o ten quest na wampiryzm.
Odpowiedz
No to jest akurat pewne.Chodzi o to, że po 1 quest ze zbieraniem roślin, który mi zlecił nie jest nigdzie opisany ; O.Nawet na jednej strnoie wspomniane były wszystkie questy które on daje ale nic na temat zbierania. Po 2 nie moge przejsc tego questa nie rozumiejac jego tresci bo w przypadku kiedy musze zbierac jakies zielsko "czerwona strzałeczka" nie wskaże mi miejsca jego dokładnej lokalizacji. ;/ Próbowałem pójśc od razu do Skingardu, ale niestety bez wcześniejszej rozmowy na temat wampiryzmu z Romulusem hrabia nie chce poruszac tego wątku ; <.
Odpowiedz
Zatem nic ci tu raczej nie poradzimy. Skoro masz znaleźć jakieś zielsko to spisz je sobie na kartce i zacznij smigać od krzaczka do krzaczka porównując . Można powiedzieć, że masz taki dodatkowy bonus...

Swoją drogą to rispekt... by grać w rpga w języku ktorego się nie zna. Choć to raczej chyba świadczy o samej grze .
Odpowiedz
używka kupiona we Włosech za 15 euro .....no masz racje tak trzeba bedzie zrobic....ale sam przyznaj ze biegnie od krzaczka do krzaczka jest zajęciem mało frapującym xd
Odpowiedz
cóż fakt fajnie byłoby miec spolszczenie, ale niestety to jest wersja X-boksowa...

Fakt, zapomniałem...
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Problem z wampiryzmem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...