[BGI] Przeżyjmy to jeszcze raz...

Pozwililem sobie zalozyc taki szalenie egoistyczny temat. Forum mnie tak zainspirowalo, ze znowu zaczalem grac w BG. Od dawna nie gralem w zadne cRPG, ale powiem wam jedno, ta gra jest piekna, minelo jakies siedem lat od premiery, a ona dalej jest wspaniala. Teraz zaczynam doceniac ja rowniez graficznie. Gdy gralem kiedys to mialem P166 i nie moglem miec wlaczonych efektow pogodowych, bo strasznie mi zwalniala, a teraz mam i deszcz i snieg, ogolnie jest bardzo sympatycznie:) Oprocz tego zastanawiajac sie nad tematem "Drozyna marzen" postanowilem stworzyc wlasnie taka piekna grupe awanturnikow. Moj bohater podrozuje w towarzystwie samych kobiet. Ten to ma dobrze: ojciec na stanowisku, w kolo same panienki, co chwila zaglada do jakiejs karczmy, lub tawerny, jednym slowem raj na ziemi.

P.S.
Drogi olo jezeli uwazasz, ze jest to sposob na nabijanie postow to powiem ci, ze masz racje. Otoz uknulem taki diaboliczny plan, ze jak dojde do 29 poziomu to stane sie poterzniejszy od Nazina, a wtedy zniszcze go i zapanuje nad calym forum :twisted: Hahaha(diaboliczny smiech typowego schwarz-charaktera)hahahah! Hahahaha(smiechu ciag dalszy)hahaha! Ekh, ekh, ekh(smutny skotek nadmiernego palenia)ekh, ekh, ekh...
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Co do BG - nigdy nie gralem.
Co do PS - jestes na dobrej drodze :wink:
Odpowiedz
Jestem juz w kopalnii. Niestety bez Khalida, chlopak nie przezyl gdy poslalem go na hobgobliny bez pancerza i oreza. No ale przynajmniej Jaheira jest teraz wolna:) Spotkalem tez Minsca, zabilem lysego drania, niestety chomik uciekl...
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Vantess - daję ci Oscara za diaboliczny śmiech (naprawdę mnie rozbawił, ale cóż - po trzech piwach niewiele mi trzeba do śmiechu :wink: ) Co do BG - z trudem raz przebrnęłem. To już zbyt stara gra, niestety. Dalej - po co ci w BG drużyna samych panienek skoro i tak nie możesz z nimi romansować? Możesz tylko pomarzyć zamykając rozgorączkowane ślepka...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Mialem bardzo dluga przerwe od cRPG wiec nie odczuwam tego skoku jakosciowego. A co do mojej druzynki, to wiesz, RPG to gra wyobrazni...
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Oj tak, tak. Grafika w niczym nie przeszkadza. Powiem więcej, jest piękna . A tak na poważnie to gra jest rewelacyjna. Kto by powyślał, że u schyłku 2004 roku będę się zagrywał w BG ? Gram po raz pierwszy, choć wcześniej w BG2 grałem.

PS. Też mam diaboliczny plan przejścia 2 części jedną postacią. (I dodatków również ).

PS2. (nie Play Station 2 ) Gdzie w BG można śnieg zobaczyć, co Vantess?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Śnieg jest tam gdzie jest zimno Jak się pokręcisz na południu to od czasu do czasu zobaczysz jak z nieba spadają małe białe płatki. W zasadzie to wolę oglądać śnieg na monitorze niż za oknem
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Z tego co wiem, to raczej północ Faerunu jest chłodna. W Naskhell byłem (czyli najdalej wysunięta lokacja na południe w BG) i śniegu tam nie było :? . Nie wiem, gdzie Ty ten śnieg widziałeś. Może z ID Ci się pomyliło .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nashkel nie jest najbardziej na południe wysuniętą lokacją, poniżej są jeszcze chmurne szczyty, ale to i tak jest nie ważne. Gdy grasz to od czasu do czasu pada deszcz, a na południu pada śnieg i tyle. Jak mi nie wierzysz to ci mogę screen'a posłać

Dopisek
poprawiłem tą północ
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
No nie jest najbardziej wysunieta na północ, tylko na południe . Nie wierze, ale screena możesz przy okazji w galerii zamieścić, niech wszyscy sobie poogladają .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Właśnie, zamieszcze screena z BG, zamieszczałem z NWN ale jak można nie zamieścić z tak wspaniałej gry jaką jest BG, a co do tematu, ja tą gre mam zawsze zainstalowaną i chyba codziennie w nią gram (dlaczego, bo to gra wszech czasów)
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Nie za bardzo wiedziałem, gdzie to zamieścić, ale ten temat jest taki ogólny więc "przypomnę" wam pewną zabawną rzecz, którą niedawno odkryłem . Mianowicie jeśli ma się zainstalowany dodatek i gre się zminimalizuje, a nasępnie nciśnie prawym przyciskiem myszy na ikonę gry w pasku zadń i zamknie to wyskoczy następujący napis:

"Jesteś pewien, że chcesz zakończyć Baldur's Gate OzWM? Boo będzie tęskił..."

. Dziwne, że gram w tą grę już jakiś miesiąć (jestem już w ostatnim - 7 rozdziale) i dopiro pierwszy raz zdarzyło mi się zamknąć ją po zminimalizowaniu .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ten sam napis jest jak zamykasz przez Alt+F4.
BG to naprwdę bardzo dobra gra i warto do niej wrócić (tylko mieć czas aby grać).
"Mors omnia adequat"
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Przeżyjmy to jeszcze raz... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...