[BGII] Kogo wybrać do drużyny ?

Nie mam Korgana i nie wiem gdzie jest Mazzy. Czy ktoś wie gdzie można znaleźć Soulafeina po tej misji z Ust natha, chciałbym go przyłączyć do drużyny - mam mod do tego.
Odpowiedz
Mazzy jest na wzgórzach umar w wiezieniu w ruinach przed smokiem Cienia...a Korgan w gospodzie:)koniecznie spoóbuj razem te postacie w jednej drużynie...
Odpowiedz
Z Korganem wiem gdzie jest, a Mazzy znalazłem w więzieniu i odprawiłem bo miałem komplet. Kiedyś spróbuje tego połączenia, ale teraz interesuje mnie gdzie znajduje sie Soluafein (nie wiem czy dobrze napisałem) po wyjściu z Ust Natha w Podmroku (zainstalowałem mod).
Odpowiedz
no powinen być w usth natha i powienen sam zagadać do Ciebie z tego co pamietam bo tam jest zadanie że musisz go zabić czy coś takiego....ale na 100% nie pamietam...
Odpowiedz
W tej misji z zabiciem go, wykonałem ale jego nie zabiłem. Nie przeszukałem całego Ust Natha, może rzeczywiście gdzieś sie tam mógł schowac po tym jak musiałem uciec z miasta z jajami smoka.
Odpowiedz
Witam. Jeśli chodzi o Solaufeina to powinien się pokazać po tym jak ze smoczymi jajkami wyszedłeś z miasta. Jeśli ci się nie pokazał to coś jest nie tak. Pozdrawiam
Odpowiedz
Dzięki. Raczej mam coś nie tak z grą, bo się nie pokazał. Pech
Odpowiedz
a spróbuj jeszcze raz ten mod zainstalować może się uda go znaleść??
Odpowiedz
ja grając jako druid zmienno kształtny wziąłem taki team
-jansen
-aerie
-korgan
-edwin
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
doinstaluj mod do druida wtedy naaaprawdę jest niezły!!kiedyś grałem i wiekszy wilkołak wymiata...
Odpowiedz
Chyba Nalię...ale Natalie też ładnie
Odpowiedz
mod? jaki bo używam easy of use i tam zaznaczyłem o wyrównanie zmiennokształtnego
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
dokładnie ten:) jak masz złodzieja z atutem używanie magicznych rzeczy to możesz mu dać swoja"łape" i on też sie zmieni w wilkolaka;)
Odpowiedz
Ja uważam że Jaheira jest lepsza niż ten zmiennokształtny.
Odpowiedz
hmm fajne nie wiedziałem o tym a co ciebie delan c nigdy nie lubiłem jaheiry może na początku w 1 ale szybko zaczęła mnie irytować bardzo
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
chyba nie da się ich porównac bo Jaheira nie jest czystym druidem...a jak się ma mod dla zmienno to Crend się robi niezłą maszynką do zabijania,aczkolwiek mi jako postać średnio przypadł do gustu..ale samemu można pograć jako driud:)
Odpowiedz
A ja mam zamiar teraz bez druida grać... Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało
Odpowiedz
Lepsza od Janka jest Nalia bo może mieć wszystkie czary i szybciej awansuje jako mag a 7 poziom złodzieja spokojnie wystarcza żeby otworzyć wszystkie zamki. Najlepsza drużyna:
Ja: Druid totemu
Wój: Minsc
Kap: Viconia
Mag/Złodziej: Nalia
Nalia i Viconia walczą z daleka a ja i minsc wręcz.
Odpowiedz
Mag Bitewny a kto cios w plecy? Bez tego się mało co opłaca
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Kogo wybrać do drużyny ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...