Run-Time error "53"

Mam pewien problem...

Windows XP SP2 i po instalowałem nieco programów (co jest oczywiste) Firewalla, Firefox'a, Avasta, tlena etc. etc.

I po jakimś czasie (niedawno miałem formata) przy wyłączeniu/zrestartowaniu/wylogowaniu wyskakuje błąd

________________
Update
-------------------------
Run-Time error "53"
File not found.
-------------------------

Klikam OK i system się wyłączy... ale chodzi o samo pojawianie się błędu... stawiam że chodzi o firewalla, (Kerio Proffesional Firewall (Wersja darmowa-nie rejestrowana)) bo przed formatem zaktualizowałem tego samego firewalla i też zaczęły pojawiać się dziwne błędy przy wyłączaniu komputera np. Błąd 16biotwy

Jednak nie mam pewności czy to jego wina... ktoś może wie czego to może być wina? albo przynajmniej podać jakiś darmowy pewny firewall, żebym mógł sprawdzić czy to wina Kerio.

Odpowiedz
A ten błąd to od czego jest? Systemowy czy programowy? Spróbuj odinstalowac tego avasta i popracować na systemowym by zobaczyć czy to na pewno chodzi o firewall. Szkoda czas tracić na grzebanie przy czymś co może się okazać spowodowane czymś zupelnie innym.
Odpowiedz
Właśnie tu cały problem... Bo on się po prostu w pewnym momencie pojawił... Nikt nie wie od czego on jest... W internecie jest tylko że podobny błąd pojawia się przy gg 6.0, ale problem taki że ja używam tlena, a mój brat gg, więc jak jemu tylko by się wyświetlało to jasne...

Systemowy czy programu... Chyba programu, bo zaraz po wyskoczeniu błędu, pojawia się proces zamykania programu i można dać "zakończ teraz".

Odpowiedz
No to tam powinno być napisane jaki to program (w oknie zakończenia). Lokalizujesz i masz...
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
No jak by to było takie proste Właśnie chodzi o to że napisane jest "Update" I nie ma programu żadnego

Odpowiedz
To jest proste, tylko ty robisz bóg wie jaki problem . Zacznij wyłączać kolejne programy i w ten sposób wkońcu dojdziesz z czym jest problem.
Odpowiedz
Masz popaprany rejestr.

1. Naciśnij CTRL+ALT+DEL.

2. Uruchom manager zadań

3. użyj Plik/Nowe zadanie (uruchom).

4. Wpisz CMD.EXE /K i naciśnij OK.

5. W CMD.EXE oknie, wpisz następujące komendy, wciskając Enter po każdej linii:

REG ADD "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon" /V Shell /T REG_SZ /F /D "Explorer.exe"
REG ADD "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon" /V Userinit /T REG_SZ /F /D "%SystemRoot%\system32\userinit.exe,"

6. Wyłącz i restart Windows XP.

7. Napisz czy pomogło.
Odpowiedz
Może tylko wytlumacz co to robi bo ja bym np. nie gmerał w rejestrze tylko dlatego, że ktoś coś na forum rzucił .
Odpowiedz
pozwolę sobie coś wkleić -

Situation
After performing a software recovery on my PC, the following error message is displayed when Windows starts: "Runtime error 53, file not found". I can click OK and the message disappears. However, the next time I boot my PC the message returns. How can I get rid of this error message?

Solution
To solve this issue, you should delete the HDReg entry from the Scheduled Tasks list. To do so:
Click the Start button.
Click Control Panel.
When in category view, click the Performance and Maintenance category.
Click the Control Panel icon Scheduled Tasks.
Select the item HDREG.
Click Delete this item and confirm the operation.


warto sprawdzić - błąd podobny.


--

2. sprawa - http://www.wilderssecurity.com/showthread.php?t=5434

poczytaj ...
Odpowiedz
← Karczma

Run-Time error "53" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...