Jennifer Aniston vs Keira Knightley

Która z nich jest bardziej łał łał?

Jennifer Aniston (13 głosów [38.24%])
Keira Knightley (21 głosów [61.76%])
Pamiętacie tą zabawę? Która z przedstawionych kobiet jest wg was ładniejsza?

Jennifer Aniston

Znana wszystkim jako Rachel z "Przyjaciół" oraz żona Bruce'a Wszechmogącego

1
2
3

Keira Knightley

Zapamiętana przede wszystkim jako Elizabeth Swann z "Piratów z Karaibów". Może jako Ginewra z "Króla Artura" albo Lara z "Doktora Żywago"

1
2
3


Jennifer rox my sox i dlatego na nią oddaję mój głos


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia śro, 29 sie 2007 - 20:27 napisał

Jennifer rox my sox i dlatego na nią oddaję mój głos

[post="82262"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ja też


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
A ja jestem inny i głosuję na Keirę . Bardzo mi się spodobała po obejrzeniu pierwszej części piratów. Oczywiście Jennifer też niczego sobie, no ale skoro trza wybrać.... .

@Med
To trzecie zdjęcie Keiry dałeś nieładne, znajdź jakieś lepsze .


Odpowiedz
No Medziu tylko, że te panie to trochę w innych kategoriach wiekowych powinny startować . Aniston ma już pod 40, a Keira skończyła nie tak dawno 20 .

Z resztą na ulicach chodzą ładniejsze, a nie mają za sobą całego studia photoshopowego które wyziera z tych zdjęć .
Odpowiedz
Nie byłem pewien, ale wybrałem Jennifer. W czymś jednak bije Keirę
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Keria Knightley jest tak paskudna, że oślepłam po pierwszym obejrzeniu 'Piratów'.
Odpowiedz
Ja tam wolę Jennifer... do tej całej Keiry nic nie mam, oprócz tego, że gra jakoś sztywno i jest sztuczna. No, czyli nic:D
All that I want is only fall into oblivion.
Odpowiedz
@Archol - zdjęcie zmienione

@Ekh - ale obie wyglądają na młode


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Keira. Wiekiem mi bliższa i choć Jennifer szanuję za to jaką jest kobietą ja jestem facetem - wzrokowcem
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Na 2 pierwszych zdjęciach moze i jest młoda ale za to na trzecim już na niej piętno latek widać. Poza tym nie lubię 'błądynek'.
Odpowiedz
Ja bym tam chętnie zagłosował na Cameron Diaz albo polską Kasie Cichopek, czy Joasie Jabłczyńską ;p Ale skoro mogę głosować tylko na te dwie panie to cóż...
Jennifer

Odpowiedz
Bezwzględnie Keira. Folks, nie widzicie obrzydliwej końskiej szczęki u Jennifer? Zero wdzięku i urody, tapeta i photoshop od góry do dołu. I oczywiście "Przyjaciele"... brrr... . Keira IMHO to aktorka, która mogłaby zagrać Ari w hipotetycznej ekranizacji NWN... A oto i bardziej atrakcyjne zdjątko:

Keira
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Zacytuję moją genialną siostrę: "Keira Knightley to aktorka, ktora ma do zaoferowania (w filmie) tylko urodę i akcent. A że uroda to u niej coś zupełnie obcego, to pozostaje tylko akcent." Który moim zdaniem brzmi naciąganie.

Hawk, jakby ona miała garc Ari, to ja bym sobie oczy zardzewiałymi nożyczkami do cięcia materiału oczy wydułbała. W kinie. Przy wszystkich ludziach. I później namawiała ich, żeby zrobili to samo. A jakby doszło do ciebie, to zrobiłabym to własnoręcznie (wtedy to już bym pewnie nie trafiła we właściwe miejsce...).
Odpowiedz
Bluźnisz Atis. Kwestię oceny urody kobiet pozostaw jednak facetom... Keira Knightley ma aparycję i dykcję rasowej elfki. Polecam zwłaszcza jej kreację w Królu Arturze (Piraci to chłam...). Hmmm... jeśli Keira Ci nie pasi to może masz jakąś koncepcję, hę? Jestem otwarty na wszelkie propozycje...

Ari w bojowym nastroju...



Strach się bać...


Wiatr we włosach...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
A to:



Zgadnij kto stoi po prawej...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Zapuściłem google by pouszukać zdjęć jako kontrargumentu i... mi się niedobrze zrobiło. Nagle zauważyłem, że potencjalnie to połowa moich koleżanek mogła by dać swoje twarze na okładki, a druga połowa zostać gwiazadami Holywood.

Żałosne jest to co makeup, stylista i fotoszop robi z tych gwiazdek. A potem jakieś kretynki się tną albo głodzą bo nie mogą tak wyglądać.
Odpowiedz
Dlatego w wielu krajach zakazuje się emitowania programów o modzie. Mnie by to nawet pasowało, mniej kanałów do przeskakiwania.
Odpowiedz
Jen, bez wahania, choc Keirę też lubię.
Odpowiedz
Ja chyba mam zupełnie wypaczony gust. Dla mnie Jennifer Aniston jest absolutnie nieatrakcyjna i skrajnie aseksualna. Przecież to jest typ urody szurniętej ciotki..;p Ale moją opinią się nie przejmujcie, ja uważam, że taka choćby Jennifer Lopez jest jednym z większych pasztetów w Hollywood

Keira jest bardzo atrakcyjna, ma ciekawy typ urody i moim skromnym zdaniem nie gra źle. (Dobrze może też nie. ale nie wymagajmy za dużo:p)

PS. Pomijam wątpliwą sensowność samego tematu. Bo zachodzę w głowę co było celem założenia tegoż. No i ja osobiście i tak bym wybrał Natalie Portman

Odpowiedz
← Karczma

Jennifer Aniston vs Keira Knightley - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...