Jaka to melodia?

Na forum są już zgadywanki dotyczące gier i filmów, więc sprawdźmy znajomości muzyczne naszych kolegów. Zabawa polega na tym, że jedna osoba podaje tytuł utworu, a następna podaje prawidłowego wykonawce. Więc ja zacznę .

Kto jest autorem piosenki pt. "Numb" ??


Odpowiedz
Linkin Park

"Creeping Death"?


Odpowiedz
To zapewne Metalica


A kto śpiewał "Just a lil bit"??


Odpowiedz
50 cent.

I taka prośba - nie googlujcie, bo ta zabawa nie będzie miała sensu. Liczymy na uczciwość.

"Spirit Crusher"


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
To może inaczej? Może wrzucajcie uwory na wrzute.pl? Albo tylko fragmenty? A my będzie zgadywać? Bo tak to to nie ma sensu.
Odpowiedz
Z fragmentami będzie gorzej, ale z całymi utworami czemu nie. Jestem za pomysłem Ekhta.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Zabawa była by duzo lepsza, ale jest trochę roboty z wrzucaniem, poza tym nie ma się takiej rozmaitości piosenek na komputerze (przynajmniej ja nie mam ).
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Mi się podoba z wrzutą, to chyba nie trwa, aż tak długo, żeby zniechęcić do zabawy. Tylko zasady, jakieś ograniczenia? Soundtracki też?

Odpowiedz
Tylko żeby się ktoś nie czepnął, że umieszczamy pełne utwory do ściągniecia
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Do cięcia mp3 polecam Goldwave'a Tylko tutaj również liczymy na uczciwość, bo co to za problem wpisać na googlach słowa piosenki...

Poprzednią zagadkę uważam za niebyłą (zespół nazywał się Death). A teraz proszę. Jaka to melodiaaaaa?

http://www.wrzuta.pl/audio/c7cXGVJvPK/jaka_to_melodia

[Dodano po chwili]

Po odgadnięciu można utwór wykasować


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Po prostu nie róbmy klasyfikacjii punktowej, wtedy nie będzie wyścigu szczurów...
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.

KP (1-1), Księga Nowego Faerunu)



O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.

KP (3-1), Księga Nowego Faerunu)



Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.

KP (4-20), Księga Nowego Faerunu)



Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości (...)

KK (1-11-15), Księga Nowego Faerunu)

Odpowiedz
Ech... Widzę, że nic się nie znacie na dobrej muzyce

Ten kawałek to:

Death - A Moment of Clarity

Dajcie coś.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Już ja to widzę jak zgadną...

O wiem. Wśłuchajcie się we słowa
Odpowiedz
Dobra, Ekh, ty "zgadnij"
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Niemożliwe


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Jaka to melodia? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...