Komputer vs kobieta. Kobieta vs komputer

Hmm A ja wtrącę swoje trzy grosze, jako że na moim kierunku (informatyka stosowana) pojawiła się ogromna liczba dziewczyn (15 na 95 osób [rok niżej jest jedna na 60 ]) i patrząc na ich gusta to większość i tak kompa używa do kontaktowania sie z ludźmi lub programowania, nieliczna jednak część, to znaczy 3 osoby grają. I to grają właśnie w TS, gothice, NWN itp. oraz kilka tego typu gier internetowych
Odpowiedz
No cóż... dla mnie sprawa wygląda tak...

Faceci to przeważnie kombinatorzy ;p Jak czegoś nie ma, a oni to chcą to sobie wykombinują, dlatego maltretują kompy i jakoś tak dobrze im to wychodzi i dość wiedzą. A kobieta? Woli nie kombinować żeby nie zniszczyć komputera brata/ojca/męża. I przez to ich obeznanie jest dość słabe. Ale zdążają się wyjątkowe.

Mam kumpele wyjadaczkę Warcrafta3 czy Conter-Strike Bratowa też pogrywa w różne gry. Siostra kumpla też się czepiła Wara3.
Do tego informatyki w szkole zawsze uczyły mnie kobiety!

Zdążają się takie odważniejsze co nie boją się że zniszczą kompa i się uczą i jakoś im wychodzi, ale gry? Kobiety dojrzewają szybciej może tu jest tajemnica?

Odpowiedz
Z tymi informatyczkami to głównie dlatego, że jakieś 98% nauczycieli w podstawówkach i gimnazjach to kobiety. Więc i informatyki muszą one uczyć. Ale to ten sam gatunek co angliści...
Odpowiedz
← Karczma

Komputer vs kobieta. Kobieta vs komputer - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...