Jagged Alliance 3

Ostatnio wycztałem "niusa", że nadchodzące JA3 (jednak) ma być jakimś rts'em! Ma być zarzucona cała idea rozgrywki ekonominczej a mają się pojawić jakieś misje do wypełnienia jak w jakimś powiedzmy np. Commandos. Tylko, że będzie to rts... Jak dla mnie to zapowiedź porażki i tragiczny koniec pięknej serii.
Odpowiedz
Miałem okazje grać w JA 2 więc wiem jaka to gra jest i najbardziej nie mogę sobie jej wyobrazić jako RTS! NIe wątpliwie taka zmiana nie wpłynie pozytywnie na JA3...Klęska? Może jeszcze nie...może coś będzie co tę grę uratuje od śmierci...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ale zabawa z ekonomiż, z kupowaniem sprzętu przez laptop (lub na czarnym rynku), ta swoboda to było to co sprawiało, ze to jedna z leopszych gier była. A teraz? Jakieś narzucone misyjki? FUJ...
Odpowiedz
Dokładnie. Mam tylko nadzieję że można będzie sobie wybrać kogo chcemy wynająć...no bo jeśli i tego nie będzie to klapa totalna...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Mi się pod względem mechaniki gry bardziej SS podobało. Ja było lepsze ze względu na "swobodę", dużo broni, najemników, ciekawe zadanie. Jeśli 3 będzie taka jak 2, tylko silnik SS to będzie hit wrzechczasów (obok BG2 ).

To właśnie JA powinno go od razu mieć, a nie SS.


Wtedy nie miałbym wątpliwości, która gra jest lepsza JA 2, czy SS.

Odpowiedz
Tylko ta uboga ekonomia... Przecież walka o kopalnie, ich odbijanie i bronienie, zdobywanie wpływów wśród ludności to była jedna z fajnieszych rzeczy w tej grze która dawała wlaśnie sporą swobodę. Na przykład trzeba było kombinować jak szybko wrócić z drugiego końca mapy z rajdu by odbić kopalnie którą nam przejęte zanim skończą nam się kontrakty najemników. Eliminowało to liniowość bo atak elitarnych oddziałów na jedno z naszych miast mógl nam powikłać plany nieraz na kilkanaście dni (gry).
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Jagged Alliance 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...