[BGII] Solaufein Romance Mod Pack

Mam problem chce ściągnąć moda który dodaje drowa do drużyny. Tylko nie wiem gdzie jest Ust Nacha w którym on się znajduję.... możecie mi pomóc?

Kutwa co nie wychodzi mi zainstalczenie tego moda możecie pomóc?

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
dopiero w podmroku moża drowa przyłaczyć troche póżno..ale warto:)
Odpowiedz
śmię się domyślać, że Valen też w Podmroq dopiero, ta? ;]
Odpowiedz
Valen jak dobrze mi się wydaje można przyłączyć w początkowych etapach gry
Postać na Fae - Tomiji
Odpowiedz
Valen zagada do Ciebie proponując, byś spotkał się Bodhi (na początku gry). Gdy wybierzesz jej propozycję i zaczniesz szkodzić Złodziejom Cienia Valen będzie Ci pomagać. Spotkasz ją w 2 rozdziale i przyłączysz po rozmowie z Bodhi w Dzielnicy Cmentarnej.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Jaki charakter ma Solaufein? Szukałem w sieci, ale każdy inaczej podaje, neutralny dobry, neutralny zły, chaotyczny neutralny.

Odpowiedz
Solaufein neutralny zły . Ale się obśmiałam. Pozdrów ode mnie tego, kto tak twierdzi!!!
Solaufein ma charakter chaotyczny dobry, jeśli grasz dobrą lub neutralną postacią, a jeśli złą - chaotyczny neutralny. (widzicie, jak on nas kocha? Nie dość, że mu nie będzie przeszkadzało, że jesteś półorczą idiotką głupszą niż pies, to jeszcze będzie udawał ze swoim dobrym serduszkiem że jest CN:))
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Solaufein Romance Mod Pack - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...