[BGI] Baldur's Gate - porady

Właśnie zaczynam grać w Baldur's Gate.Poszedłem do pomocnej dłoni, zabiłem tego zabójce.Zabrałem ze sobą tych dwóch przyjaciół( nie pamiętam imion).No i teraz pytanie co robić dalej? Dodam jeszcze, że jest to pierwszy cRPG w jakiego gram.
Odpowiedz
Nic tylko grać To najlepsza rada, w końcu to rpg. Zacznij rozmawiać z ludźmi i przeglądać dziennik.
Odpowiedz
Dobra.Doszedłem do wrot Baldura ale one są zamknięte.Później do takiego domu, i tam spotkałem takie obrzydliwego stwora.Nie mogę go pokonać.Co robić dalej? Jak pokonać tego stwora?
Odpowiedz
Słuchaj... to jest R P G, gra fabularna, a nie jakiś FPP gdzie na początku misji masz wypisane cele misji (zabij bossa, zabij przeciwników, zabij wszystko co się rusza). Jeśli nie zaczniesz czytać i słuchać to w tej grze nigdzie nie zajdziesz. Jak już mówiłem przejrzyj uważnie dziennik, a będzie wiedział co trzeba robić.

Na pewno nie pchaj się do wrót bo na wycieczki w tamte okolice to jeszcze długo będziesz za cienki.

I jeśli o coś pytasz to mów konkretnie. Ja ani nikt inny nie będzie się domyślał o co ci chodzi.
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia wto, 31 lip 2007 - 12:00 napisał

Słuchaj... to jest R P G, gra fabularna, a nie jakiś FPP gdzie na początku misji masz wypisane cele misji (zabij bossa, zabij przeciwników, zabij wszystko co się rusza). Jeśli nie zaczniesz czytać i słuchać to w tej grze nigdzie nie zajdziesz. Jak już mówiłem przejrzyj uważnie dziennik, a będzie wiedział co trzeba robić.

Na pewno nie pchaj się do wrót bo na wycieczki w tamte okolice to jeszcze długo będziesz za cienki.

I jeśli o coś pytasz to mów konkretnie. Ja ani nikt inny nie będzie się domyślał o co ci chodzi.

[post="77216"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



No sorry, ale to jest moja pierwsza gra RPG, więc się muszę trochę popytać.A tak w ogolę to dzięki za rady.
Jestem już w drugim rozdziale.
Odpowiedz
korzystaj z dziennika i pamiętaj że niby te walki które są do nie wygrania zawsze da się wygrać bo jest jakiś sposób a to inna kombinacja czarów zastosowanych lub inna formacja
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
I to jest właśnie całe piękno BG1 - po wyjściu z Candlekeep możemy pójść praktycznie wszędzie (no może oprócz Wrót Baldura). Osobiście mógłbym wędrować po tych terenach bez końca, zawsze się znajdzie coś ciekawego do odkrycia. Dwójka bardzo na tym traci, ale mimo to i tak uważam, że jest lepsza.
Odpowiedz
zaistaluj sobie BGT wtedy jedynka dziala na zasadach 2 i to daje naprawdę sporo nowych możliwości...
Odpowiedz

Użytkownik LIRAEL dnia czw, 27 wrz 2007 - 20:46 napisał

zaistaluj sobie BGT wtedy jedynka dziala na zasadach 2 i to daje naprawdę sporo nowych możliwości...

[post="86594"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A no właśnie... Jeżeli mam zainstalowaną 2 to w 1 mam takie profesje jak:mnich, czarownik, dziki mag?
Odpowiedz
jesli zainstalujesz BGT to tak jeśli nie to nie będziesz miał
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
masz i nietylko bo jeszcze dochodzi broń z 2 czyli katany i inne wypasione itemki no i dwureczność dla łowcy i woja:D
Odpowiedz
Mam druzyne i zabil mi 3 osoby a na tym pasku po prawej stronie sa ich twaze takie przyciemnione idzie je jakos usuna czy cos.
Odpowiedz
A zajrzał do instrukcji kiedyś ? Bo pytasz o same podstawy...
Odpowiedz
kupile gre bo kolaga mowiz ze swietna wiec porzeba mi troche pomocy byl bym bardzo wdzieczny
Odpowiedz
Żeby otrzymać pomoc, musisz najpierw powiedzieć jaki masz problem
Odpowiedz

Użytkownik Artus89 dnia nie, 02 gru 2007 - 12:32 napisał

Mam druzyne i zabil mi 3 osoby a na tym pasku po prawej stronie sa ich twaze takie przyciemnione idzie je jakos usuna czy cos.

[post="95592"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Tak wchodząc na kartę postaci tam musisz poszukać.

Użytkownik Endrinor dnia nie, 02 gru 2007 - 12:44 napisał

Lepiej je wskrzesić

[post="95597"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Użytkownik Artus89 dnia nie, 02 gru 2007 - 12:58 napisał

a da sie??

[post="95599"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Tak da się w świątyni lub zwojem wskrzeszenia.


Użytkownik Kresselack dnia nie, 02 gru 2007 - 13:38 napisał

Żeby otrzymać pomoc, musisz najpierw powiedzieć jaki masz problem

[post="95611"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Tu się zgadzam
Odpowiedz
Można wskrzesić a nawet trzeba..i można ze zwoju (dosyć kosztowny sposób albo za pomocą kapłana). Nie pamiętam dokładnie ale chyba z elfami był mały problem bo działał na nie tylko czar zmartwychwstanie czy jakoś tak...
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Baldur's Gate - porady - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...