[NWN1] Jaka broń i pancerz dla maga?

Cześć,może mi ktoś powiedzieć,najlepiej jakiś czarownik lecz niekoniecznie jaka broń i jaki pancerz jest dobry dla czarownika?Z góry dzięki
Odpowiedz
Czarownik posługuje się głównie czarami. Co do broni to najlepiej jakaś prosta np. sztylet, maczuga. Dystansowa: lekka kusza. Zbroja: najlepiej lekka (nie krępuje rzucania czarów), albo jakaś magiczna lekka, chroniąca przed poszczególnymi obrażeniami. Dodatkowo jakieś berło, różdżka, kostur.
Odpowiedz
Pancerz? Dla wszelkiej maści Magów raczej nie proponuje pancerzy bo ograniczają zdolności magiczne. Raczej jakaś szata ochronna i klasa prestiżowa "Uczeń Czerwonego Smoka" zwiększa KP i HP i cechy, ale trzeba ją szybko do 10 poziomu dociągnąć co sprawi że początkowo czarownik będzie dość słaby (chodzi o jego czary), ale potem sobie poradzi świetnie i nie będzie tak łatwo go zabić.

Broń? Jak najsilniejsza kusza i jak najlepsze bełty (moje ulubione kąsającego mrozu ) Ewentualnie łuk i dobre strzały (według uznania) I na wszelki wypadek jakaś dobra laska która daje dobre bonusy i sama z siebie może rzucać dobre zaklęcia

Do tego Daelan Czerwony Tygrys i jakiś dobry chowaniec i raczej nie powinno być problemów z pokonaniem kogokolwiek Ja mam tak zrobioną postać i radzą sobie cudownie

Odpowiedz
A co byś sądził o Maczudze Gladiatora?

[Dodano po chwili]

Bo właśnie awansowałem na ucznia czerwonego smoka i przejrzałem korzyści[miodzio ] i właśnie man na towarzysza Dealana i do tego jeszcze chowańca.
Ps.A kusza to niezły pomysł,a jak wykonam Opowieść Boddyknocka to będzie jeszcze regeneracja

[Dodano po chwili]

Dzięki za pomoc,forumowicze,powodzenia w NWN!!!
Odpowiedz
Maczuga Gladiatora... hmmm... no niezła, chociaż mim zdaniem lepsza Maczuga z drzewa żelaznego (-40% podstawowego ciężaru, a dla postaci z małą siłą to raczej ważne), ale jak niema nic lepszego to "Gladiator" wystarczy.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Jaka broń i pancerz dla maga? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...