[D&D] Klasa

Moją umiłowaną klasa jest kapłan-tank. Kocham tą kombinację
Odpowiedz
Nie wiem czemu ale ja najczęściej gram łotrzykiem lub wojownikiem.
Lubie czasami ukryc się i unieszkodliwić przeciwnika jednym ciosem jak robi to łotrzyk.

Nie znosze mnichów. Wydają mi sie oni klasą za silną. 5 ataków po k20 obrażeń + ich zdolności to jednak przesada.
Postać na Fae - Tomiji
Odpowiedz
Prawda, wysokopoziomowy mnich może robić rzeźnię. Ale za to ma wady - raczej nie może używać broni ani pancerza.
Odpowiedz
Hmmm ja zawsze grałem swoim Paladynem orkowym ;p . Innymi nie próbowałem, bo nie mam czasu na granie w D&D.
Odpowiedz
To ja może podam wam swoją ukochaną klasę prestiżową z Opisu Świata. Otóż jest too... Czerwony Czarnoksiężnik^^ no i jeszcze lubię grać zwykłymi magami, obojętnie jakimi;p
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.
KP (1-1), Biblia Nowego Faerunu

O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.
KP (3-1), Biblia Nowego Faerunu

Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.
KP (4-20), Biblia Nowego Faerunu

Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości.
KK (1-11-15), Biblia Nowego Faerunu
Odpowiedz
Mam dwie ulubione klasy: Paladyn i bard. Dziwne połączenie ale świętochów lubię najbardziej.
Odpowiedz
Tylko Czarodziej z prestiżówką Arcymaga
Odpowiedz
Ja kocham tanki. Jest to mój ulubiony typ gry. Moja ulubiona postać: krasnolud tank (np. krasnoludzki obrońca). Lubię też inne klasy i rasy. Czarownik, paladyn, barbarzyńca, zabójca, łowca. Jednak nigdy sie nie mogę oprzeć mojemu kochanemu krasnoludzkiemu wojownikowi tankowi...


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Ja tam zawsze lubiłem druidów (od diablo przez baldura , iwd2 i nwn do papierowego d&d) i prakwycznie zawsze nim gram. Klasa wszechstronna, jako miś albo jakaś panterka może bez problemu zastąpić wojownika, gdy tego zjadły stwory i ma sporo wrednych czarów.
pozdrawiam Armando
Odpowiedz
Łowca - Wojownik kocham walkę na odległość ale jak przyjdzie walczyć w zwarciu to nie uciekam tylko dalej walczę


Odpowiedz

Użytkownik Guest dnia nie, 03 lut 2008 - 22:52 napisał

Klasa wszechstronna, jako miś albo jakaś panterka może bez problemu zastąpić wojownika, gdy tego zjadły stwory i ma sporo wrednych czarów.

[post="105694"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Popieram
W Druidzie dobre jest to, że czary ma bardzo silne i dorównuje w nich magom (jak dla mnie czasem nawet przerasta) ale ma dodatkowo więcej życia i jest lepszy w walce
Tyle, że nie nadaje się na dwuklasowca ale to chyba mały problem

Odpowiedz
1.wojownik
2.Łotrzyk
3.Czarodziej

ogólnie to nei mam ulubionej, ale jedną, którą lubie najmniej - Paladyna
AKTUALNIE : Neverwinter Nights

UKOŃCZONO:
Piraci z Karaibów




Sprzęt:
MotherBoard: Gigabyte Technology Co., Ltd. S-Series Blue
Processor: Intel Pentium 4 CPU 2.80GHz (2 CPUs)@ 3Ghz
Memory: Kingston 2x 1GB 800Mhz 4-4-4-12
Hard Drive: 2x Seagate Barracuda 160GB 8MB Cache
Video Card: NVIDIA GeForce 7300 LE
Monitor: Philips 107E (107E2) 17' CTR
Sound Card: Realtek HD Audio output
Speakers/Headphones: Creative
Keyboard: Standardowa klawiatura 101/102 klawisze lub Microsoft Natural Keyboard PS/2
Mouse: A4Tech X7
Mouse Surface: USB HiSpeed 100-3200cpi
Operating System: Windows XP Professional Dodatek Service Pack 2
Odpowiedz
A grał ktoś kiedyś czarnoksiężnikiem? Walenie niesamowitym uderzeniem bez ograniczeń we wszystkich kierunkach to jest coś. Na dodatek można nosić lekki pancerz. Osobiście lubię jeszcze grac magiem-złodziejem. Albo czarodziejem + klasa prestiżowa mistyczny rycerz.



Wróciłem xD

Fan Club

Należę do FAN CLUBU Rangramila i „Nie, bo TAK!”


Odpowiedz
Ja mam sentyment do druida zmiennokształtnego i kapłana Talosa.
Poza tym często magowie i złodzieje Niedawno pierwszy raz grałam wojowniczką i jakoś mi nie przypadła do gustu.
Odpowiedz
Grałem już masą kombinacji, czarownikami(zaklinacze) łotrzykami/tancerze cienia, kapłanami i wojami. Najlepiej mi się grało czarownikiem wilkołakiem i wojownikiem nastawionym na walkę dwoma mieczami (półtoraręczniaki) który później przechodził w tempest (nie znam polskiej wersji, prestirzówka skierowana na dwie bronie). Czarodzieje są mocni ale nic nie równało się jednak z walką w starciu na miecze.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Oczywiście czarownik:) ale nie taki specjalizujący się w jakiejś dziedzinie... taki uniwersalny dla mnie jest najlepszy!
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Czarodziej, a potem Adept Cienia mi się podoba. Taa... zapachniało Hadrhune Nie mam też nic przeciwko zwyczajnemu wojownikowi (ew. zduelowany na skrytobójcę albo tropiciela).

Zawsze chciałem zagrać Bardem, z którego zrobiłbym Zwiadowcę Harfiarzy. Tylko jedno mi się nie podoba - że Bard korzysta z tego samego systemu rzucania zaklęć, co Zaklinacz (czarownik).
Odpowiedz
Lubię tworzy wieloklasowców. Np. mnich/zabójca, mnich/wojownik. Jeśli jednak już gram czystą klasą, to zazwyczaj biorę woja lub zabójcę. W przypadku wojownika zazwyczaj używam katany i jakiegoś lekkiego pancerza. Więcej mi do szczęścia nie potrzeba
Odpowiedz
Jak dla mnie mnich/wojownik to kiepskie połączenie, to przecież 2 przeciwne style walk (bez i z bronią )

Odpowiedz
← Ogólnie

Klasa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...