[D&D] Wasz ulubiony potwór...

A moim ulubionym stworem jest chyba zielony smok albo jakis podrzędny demon:)
Odwieczna walka dobra i zła
Odpowiedz
moimi ulubionymi stworami są martwe stwory... A tak na serio, to giganty są fajne, oraz niebianie, gdy potrzebujesz pomocy. Smoki są dobre, gdy masz pustą sakiewkę
Odpowiedz
Najładniejsze są oczywiście smoki, ale w bestiariuszu D&D jest tyle potworów, że trudno wybrać. Moimi ulubionymi są ci starzy, klasyczni, "koledzy": orkowie, gobliny, smoki, mantikory, wampiry, ghoule itp. Przynajmniej wiadomo, jak je zabić.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
hmmmm a mi sie podobaja cienie....
Odpowiedz
A mi bogowie (Vivek, Sotha Sil itp. )
RaZielus
Game:L2/Morrowind/Ghotic
Server: Alexandria(3x) ||| Mikro(2x)
Class: Dark Aveneger 58 lev ||| Spellsinger 5* lev
Clan: FOtR ||| Illuminati
Odpowiedz
No tak, ale oni nie zaliczają się do istot ze świata D&D...(Przynajmniej ci co wymieniłeś).

U mnie oczywiście...Smoki. Wampiry w D&D różnie są przedstawione zatem od krwiopijców mamy inny światek zwany ładnie Świat Mroku.

A co do Smoków to czarne i/lub czerwone. Z kolei nie lubię złotych. Co do innych jestem neutralny.
Oczywiscie sympatią niemal autoamtyczną dażę wszystkie Undeads (aż szkoda zabijać...).
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Moim ulubionym stworem jest czarny puding, atak na sreio to Tarrasque. Jest tylko jeden we wszechświecie. :mrgreen:
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Wowza, ktoś odkurzył temat XD.

Tarrasque...wybór ciekawy. Taki nieokiełznany, potężny, jedyny...i ma całkiem ładny dezajn. A to się liczy najbardziej XD.
Odpowiedz
Ofcoz ze smoki, o ile w ogole mozna je potworami nazwac. Piekne, potezne, majestatyczne, niemal tchnie od nich boskoscia < pomijam biale ktore sa poprostu drapieznikami, aczkolwiek wyjatkowej urody > Lockwood rysjuje je oblednie, poprostu odlot i kilo w gaciach

Tutaj zbaczajc nieco z tematu http://www.toddlockwood.com/ jego stronka, normalnie hardkorow rysuje
We march into war slaughtering mankind
If you try to stop us we will give you hell
(from wich we came)
join us if you dare
join us if you can
Choose sides,
or escape to survive !!
Odpowiedz
Rysunki Lockwooda są super.
Od niektórych nieumiałem oderwać wzroku
Najlepsze są moim zdaniem te z Drizztem
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Myśle, że nic nie pobije smoków choć demony też są cool Po prostu satysfakcja z zabicia tych "stworków" jest największa i dlatego lubię te potwory
Odpowiedz
Najbardziej lubię Czarne Smoki, ale równie ciekawymi przeciwnikami są Tytani... No i oczywiście wielki Tarrasque. Chyba każdy chciałby go zabić.
Jeśli chodzi o mój poziom [tj 13] lubię walczyć z Ogrzymi Magami, Ankhegami czy Slaadami.
Odpowiedz
Do moich ulubionych potworów należą wszelkiej maści nieumarli... Szczególnie Liczowie.
"Zhaunil zhah natha yorn"
"Wiedza jest potęgą"
Odpowiedz
uwielbiam smoki we wszelkiej postaci, ale w życiu bym nie zabiła! biedactwa ulubiony wróg mój i mej zacnej drużżyny to... *werble* GALARETOWATY SZEŚCIAN
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz

Użytkownik Atis dnia Nov 17 2004, 06:25 PM napisał

Jak w temacie. Moimi ulubionymi potworami są oczywiście smoki! A jakie są wasze ulubione stworki i potworki z DnD?

[post="6232"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ja najbardziej lubie gryfy i meduzy
Odpowiedz
Podobają mi się licze, są bardzo silne więc ich pokonanie daje wiele satysfakcji. Tak poza tym niezgorsze są balory, walki z nimi są trudne ale zwykle warto to robić dla niezłych przedmiotów które demony mają przy sobie.
Odpowiedz
Dla mnie też najlepszymi potworkami są smoki(zielone) albo demony. Ale czarnoksiężnik rzucający potężne czary też stanowi niemałe wyzwanie lub zabójca, którego w żaden sposób nie możesz wykryć może być trochę...denerwujący.
Odpowiedz
Ta, smoki są super dopóki nie są głodne. Nie wiem czemu ale bardzo lubię gnolle. Chciałbym kiedyś zagrać taką rasą.
Odpowiedz
A ja uwielbiam, no zgadnijcie co, planokrwistych A zwłaszcza diablęta A z potworków do zabijania to mi się podobają Balory, doppelgangery oraz ogrzy magowie kolejność przypadkowa
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.
KP (1-1), Biblia Nowego Faerunu

O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.
KP (3-1), Biblia Nowego Faerunu

Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.
KP (4-20), Biblia Nowego Faerunu

Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości.
KK (1-11-15), Biblia Nowego Faerunu
Odpowiedz
demony tylko te największe i najstraszniejsze oczywiście ich majestatyczny wygląd a na drugim miejscu oczywiście smoki
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
← Ogólnie

Wasz ulubiony potwór... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...