[NWN1] Czarny ekran zamiast menu

Witam.

Zainstalowalem Neverwinter Nights PL i po filmikach wstepnych zamiast menu, jest czarny ekran z kursorem z gry. Co mam robic, czego jest to wina, i czy ktos juz mial taki problem??

Moj SPrzet:

AMD Athlon 2xDual 2,6GHz
Geforce 8500GT
2GB RAM
Odpowiedz
Czytałem to;/ i nic nie pomoglo, zadna rada;/
Odpowiedz
Brak żadnego komunikatu? Na pewno sprawdziłeś sterowniki? Bo to wygląda wg mnie na brak odpowiednik sterowników do karty graficznej właśnie. Niby sprzęt nowy, więc pewnie na płycie do karty były w miarę aktualne sterowniki, ale czasem zdarza się tak, że starsze są lepsze niż nowe . I przede wszystkim napisałbym do CD-Projekt (jeśli nie ma interesującego Cię problemu tutaj), tam chętnie i rzeczowo udzielają odpowiedzi.

Można próbować jeszcze zaktualizować grę.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
To na bankmusza być sterowniki. Na pewno zainstalowałeś odpowiednie? Detonatory do właściwego systemu?
Odpowiedz
Ze sterownikami mam wszytko ok, przeinsalowalem je i nadal ten blad.
Ale jak mam czarny ekran, to fartem udaje mi sie kliknac ma wczytaj gre i mi sie menu pojawia i jest juz ok:)
Pojawił sie drugi problem: jak chce stworzyc nowa gre to mi wywala z bledem do windowsa.


PS. Mam SP2, jak by to pomoglo;)
Odpowiedz
A oryginal masz czy może jakąś wersję 'bazarową'?
Odpowiedz
Orginalna, tylko ze na starym kompie dzialala, a teraz nieche;/


Temat mozna zamknac;)
Pozyczyłem od kumpla wersje'bazarowa' i dziala; a tamta sprzedałem:))
Odpowiedz
ja mam ten sam problem mam GeForce 7900 GS
jak zainstalowalem stare sterowniki to mi opengl niedzialal i jeszcze pare rzeczy usunel (sterowniki do ethernetu (plyta glowna na chipsecie nvidii))
ale gra sie wlaczyla normalnie ale sie ciela jak nie wiem co
Odpowiedz
Szukałem, szukałem i nie znalazłem. Nie wiem co to może byc. Za każdym razem gdy uruchomię NWN mam czarny ekran i kursor. Dopiero jak uda mi się kliknac jakis element (np. wczytaj grę) pojawia mi się odpowiednie menu.

Druga sprawa, gdy już uda mi sie wczytac rozgrywkę na czarnych miejscach ekranu pojawiają mi się czerwone linie jedno-pikselowe szerokości właśnie tego czarnego elementu. Coś ewidentnie z sterownikami, tylko że raczej trudno o nowsze. Starszych nie mogę zainstalowac. A patcha do gry juz dawno nikt nie uświadczył. Smutne... ;(
Odpowiedz
Temat trochę stary, ale to tak na przyszłość - zmniejszcie częstotliwość odświeżania ekranu w ustawieniach. Mi pomogło w 100%.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Czarny ekran zamiast menu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...