[F1] Last days of Gaia

Slyszeliscie o tej grze? Zapowiada sie calkiem smakowicie. To taki Fallout, tylko, ze w 3d i z druzyna (ale to nie jest gra taktyczna jak FT ale rpg). Ja chyba sie na nia sqsze.
Odpowiedz
O grze nic nie slyszalem, ale wydaje mi sie, ze mala sa szanse aby mogla chociz dorownac Fallout'owi.
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Wiesz, wolalbym nie slyszec komentarzy o JAKIEJKOLWIEK grze jesli sie z nia nie zapoznales... M.in. dlatego tak malo sie wypowiadam na temat NwN
Odpowiedz
Ja takze malo sie wypowiadam w dziale o NWN ale tylko dlatego iz nie jestem ich jakim zagorzalym fajnem, przeszedlem raz podstawowke, a dodatek nie chce mi sie konczyc a jestem w przy koncu......a co do Fallouta trzeba bedzie w niego jeszcze raz zagrac.....ale musze sciagnac albo zdobyc wersje po polsku.....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
No to ja powiem, że się nic nie wypowiadam o Faloucie i MMoPRG'ach, i systemach RPG oprócz D&D. I niech tak zostanie .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
A ja powiem, ze po tym jak zebralem opieprz za to, ze nie wiem co to jest, to postanowilem nadrobic zaleglosci. Jednak dalej uwazam, ze nie dorowna Fallout'owi:)

A tu macie linka z opisem i screen'ami:
http://gry.gery.pl/gry.php?gra=677&&wyswie...ietl=zapowiedzi
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Pograc można nie przeczę, jednak mimo to jakoś w ogóle nie czułem klimatu fallouta i hmmmmmm.... grafika mnie męczyła po dłuższym czasie żadna rewelacja jak dla mnie
Śmierć nadchodzi w ciszy po mału, chwyć mnie za włosy i mocno pocałuj...
Odpowiedz
← Fallout

Last days of Gaia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...