Kolejna zgadywanka

W ciężarówce za kierowcą siedzi nagusieńka Mroczna Elfka (WoW)
W prawym górnym rogu widzimy dwie sympatyczne świnki Swine (czy jakoś tak...Słajn się mówi)
Obok krasnoluda trzymającego koktajl mołotowa widzimy bohatera kultowego Dyna Blaster wraz z bombą
Odpowiedz
Odznaczyłem już postacie które mamy. Nie zaznaczylem tego robota którego dał Rince bo nie wiem który to.

Oto nowy OBRAZEK: http://img104.imageshack.us/img104/9454/11...y4zx5kv9vg1.jpg

Gość biegnący ze śrubkami obok kotłowaniny robotów to Stalker. Gość w okopie to Solid Snake. A kobieta z koszulkami (lewy góry) to Diedreiana (czy jak to sie tam pisze) z Jagged Alliance 2, obok zapewne stoi Ivan z tej smaej gry.
Odpowiedz
Obok lary, na rurce tańczy Lula ;p
Mroczna elfka w wowie? pierwsze słysze.
Ekht nie skreśliłeś wszystkich
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
W 4 (albo 5) rzędzie od góry widzimy pana Kane-a opiekującego się swoim Tyberium
Kawałek dalej w prawo w stłuczce bierze udział komandos z gry Halo.
Odpowiedz
- Czwarty rząd od dołu w rękach Alice Alien v.s. Predator
- Obok niego Chosen One - Fallout
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Rząd wyżej od Kanea widzimy zielonego żołnierzyka (tylko za cholerę nie pamiętam tytułu gry... coś Plastic...)
Odpowiedz
Drugi rząd od dołu dziewczynka z faerie - zaraz sobie przypomnę.
Obok niej drużyna z Might&Magic
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Prawy górny róg to panienka z Syberii.


Odpowiedz

Cytat

Obok wspomnianego przez Ekh'a kolczastego z Keepera po lewo z kosą stoi ŚMIERĆ Z ŚWIATA DYSKU.


Mi tam się to kojarzy z grą Grim Fandango, ze Świata Dysku inaczej wyglądała

Oto moje:

3 rząd, pierwszy od prawej - ostatni gość z kosą to Patricka Gallowaya (Clive Barker's Undying)

Ten plastikowy żołnierzy, o którym mówił Strażnik jest z gry Army Men.

Przedostatni rząd, trójka bohaterów, która próbuję nam coś przekazać po rusku pochodzi z gry Daikatana.
Odpowiedz
Wśrod kobitek Larrego jest jeszcze tan z... no.. z No One Lives Forever.

A amorek może być z Messiaha.
Odpowiedz
Sam dół, nad skreśloną czaszką, blondyn w czarnej koszuli i niebieskich spodniach to Johny Quest Trzyma taki wielgachny , złamany miecz...
Pentagram, z którego wylatują wszystkie głowy na samym dole można uznać jako Doom
Odpowiedz
Pani na skraju od Czarnej Damy to chyba Sin.
Obok pani tanczącej na rurze "No one lives forever" i Kate.

EDIT
Ubiegł mnie
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
6 od dołu 4 od prawej strony, koles z Little big adventure
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Nad tańczącą na rurze jest Claud, Sephiroth i Aeris z Final Fantasy

Sam dół - czaszka lecąca w prawo oraz pentagram to Doom 3.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Jedna z latających głów (ta najdalej wysunięta z tłumu, dokładnie pod złamanym mieczem) to z pewnością Doom 3.

Kurde, ubiegł mnie!
Odpowiedz
6 rząd, pierwszy z prawej - Kapitan LeChuck (Monkey Island)

4 rząd, 4 od prawej - motor z gry Full Throttle

5 rząd, 1 od prawej - właściciel owego motoru kopie w dupę jakiegoś biedaczka, Ben Throttle (Full Throttle)
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Kolejna zgadywanka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...