Kolejna zgadywanka

Zapożyczone z takiego jednego forum.

http://img365.imageshack.us/my.php?image=1...43my4zx5kv9.jpg



Zróbmy może tak, ze dajemy maksymalnie po 3 odgadnięcia i potem dwie inne osoby muszą dać swoje posty, zanim znowu będziemy mogli zgadywać. Tytuły wytłuszaczamy i podajemy przybliżoną lokalizacje.

To może zacznę. Tak na szybko .

Po prawej 3 rządek od góry na lewo 3 pozycje od prawej krawędzi to krasnolud z mołotowem z Mytha.

Na samym dole gość w kolcach to księciunio z Prince'a, a zaraz na prawo od niego Minscu i Boo z BG.
Odpowiedz
Na samej górze, po środku, pod frunącym gościem z tabliczką "no more winds" są Sam & Max z gry o tym samym tytule.
W lewym dolnym rogu, nad pentagramem narysowanym na ziemi jest głowa Raymana.
W linii nad opisanym poprzednio gościem w kolcach jest robaczek z Wormsów mierzący do czerwia z Diuny (zastanawia mnie tylko tors tego czerwia... ).

Mam jeszcze przynajmniej dwa cele, ale muszę poczekać dwa posty
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
O ! Fajny obrazek Taki jak tamten z zespołami muzycznymi, tylko teraz z grami. No, dobra - trzy moje odgadnięcia:

Pierwszy rząd od góry - 2 pozycje od prawej krawędzi. Po prawej Duke Nuke (Duke Nuke 3D) obejmuję po przyjacielsku Sama "Seriousa" Stone'a (Serious Sam).

Drugi rząd od góry - pierwszy od prawej krawędzi. Pikietują Jade oraz Pey'j (Beyond Good & Evil).

To tyle. W tym momencie jest łatwo i zauważyłem, że dużo gier się powtarza
Odpowiedz
Darth Vader? Coś żeś chyba pomylił... Ten gość to kto inny chyba jest.

Ten taki diamencik nad głową małpy to oczywiście The Sims. Na samym dole mamy obserwatora (BG) a na głowie ma noktowizor pana rybaka ze Splinter Cella .
Odpowiedz
Ekh, on maskę zdjął..

Czerw z diuny jest w stroju Earth Worm Jim.

Koło głowy małpoluda są Lemingi a nad nimi kolesie z starej gry Ugh (czy jakoś tak)

Wszystko jest fajnie ale Wallego nie mogę znaleźć!
Odpowiedz
No dobra, to jest Darth Malak (Star Wars: Knights of the Old Republic).

Dwa kolejne:

Drugi rząd od góry, drugi od prawej krawędzi - walczą ze sobą w tej sławnej pozie Kapitan Niobe oraz Ghost (Enter the Matrix).

Drugi rząd od góry, czwarty od prawej strony - na plakacie widnieje tył czaszki Agenta 47 (Hitman).
Odpowiedz

Użytkownik Tokar dnia wto, 21 sie 2007 - 11:34 napisał

No dobra, to jest Darth Malak (Star Wars: Knights of the Old Republic).

To ten mój Dark Wader?
Odpowiedz
No wlaśnie - Malak! Nie moglem sobie przypomnieć.

Wśród latających głów na dole widzę Czachę z Planescape'a.
Dwie postacie w klatce po prawej na dole to Another World.
Wśród surferów (trzeci rządek od gory po prawej) jest rogaty z DungeonKeeper oraz z tej samej gry jest czarna dama (środek, lewa krawędz).
Odpowiedz
3. rząd od góry, mniej więcej 3. od prawej (na lewo od krasnoluda z mołotowem) - Bomber (tudzież Bomberman) podkładający bombę.
Na lewo od niego Koleś z Postala z kotkiem, który posłuży mu jako tłumik do kałacha lub obrzyna.
Prawy brzeg, trzy rzędy pod ciężarówką: klon z Gwiezdnych Wojen.

Taramelion - fakt, z tym że ta gra konkretnie nazywa się "Ugh!" (z wykrzyknikiem ).
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
4 rząd od dołu 2 od lewej, koles z Avp

1 rząd od dołu, 5 od lewej, Prince of persia.

6 od dołu, 2 od lewej, larry
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Nad Larrym jakaś japońska kreskówka - może Yu Gi Oh? Ja japońskich kreskówek raczej nie oglądam, ale jakiś fan zgadnie?
I jestem pewien, że skądś znam tego gościa trzeciego od prawej pod ciężarówką...
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Prince już był Ven

Ten gość o którym mówisz to oczywiście Half Life i nieśmiertelny crowbarek

Przy stole po lewej siedzi Alicja z American McGee Alice, PacMan. A od stołu ucieka Garret czyli Thief.
Odpowiedz
Na samym dole Diablo siłujący się na rękę przy stoliczku.

Nad Beholderem z BG na samym dole zdaje się że Rincewind i Kufer .

6 rząd od dołu przy jedynce koleś z Half-Life z łomem.

[Dodano po chwili]

Ehhh... Ekh mnie uprzedził z Halfem. To może na prawo od małpiej głowy koleś z Mafii z Thomsonem . Nie pamiętam jak on się zwał.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nad kolesiem z avp i obok thiefa jest robot z Armed and dengerious

[Dodano po chwili]

Obok larrego siedzi za biurkiem Heqiuba czy jak sie ta babka z noxa nazywała ;p

[Dodano po chwili]

4 od lewej, 7 od dołu, leży pod autem frogger ;p

[Dodano po chwili]

3 od góry 2 z prawej, stoi Horny z dungeon keeper

Kurde sie rozszalałem, dam pozgadywać innym
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Auto pod którym jest Frooger pochodzi z Carmageddonu.

Obok Larrego leży również Lara z TombRaidera.

A w okopie w centrum zapewne są komandosi i... o tego pana po prawej zapytajcie Atis.

PS. Rogaty też już był Ven .
Odpowiedz
Dobra, następne.
5 rząd od dołu wśród tej kotłowaniny robotów zadja się że ten z kapeluszem to OSKAR Z SYBERII.

Wsród latających czaszek SCORPION Z MORTAL COMBAT.

Obok wspomnianego przez Ekh'a kolczastego z Keepera po lewo z kosą stoi ŚMIERĆ Z ŚWIATA DYSKU.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
W prawym dolnym rogu leci głowa scorpiona z mortala, obok głowy reymana, i "czachy" z tormenta.
Nad głowami, nie jestem pewien, ale to chyba Arthas ze swoim zlamanym ostrzem mrozu
Wyżej zaś "coś" z dooma

Edit

Ubiegł mnie ;p
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
To tak:

- dwa rzędy od tej ciężarówki po prawo, dwie pozycje od pirata jest robal z Day of the tentacle

- na dole, nad raymanem jest chyba Arthas z Warcraft 3: FT

- trzeciego nie mogę znaleźć, prawie wszystko już zabraliście

EDIT:

Ven, ubiegłeś mnie z tym Arthasem

EDIT 2:

- w rzędzie, gdzie jest ciężarówka, cztery pozycje od lewej jest żołnierzyk z Army Men


Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Kolejna zgadywanka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...