Admin&Mod Log

Pan Dedon został zbanowany. Powód: rozsyłanie trojanów do Tibii
Odpowiedz
Zamykam tematy:
Konto ID 154 w Faerun=>Błędy. Problem rozwiązany.
[Klany] Brak wpisu do dziennika w Faerun=>Błędy. Problem rozwiązany.
Literówka..., czepiam się w Faerun=>Błędy. Temat nieaktualny.
[Konto] Straciłem konto w Faerun=>Pomoc. Problem rozwiązany.
[Inne] Zmień imię? w Faerun=>Pomoc. Problem rozwiązany.
[Dom] Ilu lokatorów można mieć w domu? w Faerun=> Pomoc. Problem rozwiązany.

[Dodano po chwili]

Kasacja postu Yarpena z tematu Karczma >>> Polana chowańców, Nowy pokój. w Faerun=>SiP - OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
kasacja 2 postow Kleantesa informujących o zamknieciu tematów. powód: skoro nic nie wnoszą do dyskusji to nie ma sesnu by windowały topici na samą górę.
Odpowiedz
Usunięcie tematu Lista czarów w Faerun=>Pozwolenia. Autor podzielił ten temat na kilka mniejszych - nowych.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja posta Virotha i Pasora wtemacie o kodach do G3. powód: nic nie wnosiły do dyskusji.
Odpowiedz
Kasacja postu Sijansura z tematu Czystka imion i profili., By Norin. w Faerun=>Skargi...- OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Nazwy cyborgów" w Gildii Błaznów. Powód ? Temat jest szczerze mówiąc głupi i służy do nabijania postów.
Odpowiedz
Ostrzeżenie za pomocą poczty dla użytkownika Matthias Circello - celowy OT w temacie Trucizny w Faerun=>Pozwolenia. Kolejne takie działanie nagradzam procentami.

Ostrzeżenie za pomocą poczty dla użytkownika Norin za OT w temacie Trucizny - kolejne takie działania nagrodzę procentami.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Stworzenie w BG II CAŁEJ drużyny", w dziale Baldur's Gate II. Powód ? Problem jakby na to nie patrzeć rozwiązany.

[Dodano po chwili]

Zamknięcie tematu "Twierdza D'arnise", w dziale Baldur's Gate II. Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
Kasacja posta Pasora w temacie "wrzód" + 10% warnu za post typu "ja tak samo"
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Temat najlepsza misja w G1 został usunięty. Jest już taki temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Temat "Interfejs BG2 a screeny", w dziale Baldur's Gate II został zamknięty. Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
Usunięcie tematów w Faerun=>Pomoc:
[postać] Drow
[postać] Drow*2

Powód? Autor nie wiedział gdzie umieścić stosowne podanie i założył w związku z tym 3 tematy.
Przeniesienie tematu Prośba o Rasę z Faerun=>Pozwolenia Zatwierdzone do Faerun=>Pozwolenia. Powód - złe umiejscowienie podania.

[Dodano po chwili]

Połączenie tematów w Faerun=>Pozwolenia: Prośba o Rasę i [rasa] Drow*2 - traktują o tym samym podaniu.

[Dodano po chwili]

10%upomnienia dla użytkownika Yarpen Gottzorn - OT pomimo wcześniejszego upomienia w temacie. Jego post w Wojny klanowe=>BOS vs. Bezimienny wylatuje.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Temat Problem z awansem postaci w IWD został zamknięty i oznaczony tagiem [Pomoc]. Problem rozwiązany


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Temat o imporcie postaci W BG, zatknięty. Problem rozwiązany
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Temat Magowie Wody czy Magowie Ognia? w G1 wyleciał. Kolejny wątek z serii: Milka czy Alpen Gold.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
PM dla pana "Kelnozz Rrostarr". Pisz obszerniejsze posty a nie kilku wyrazowe "cosie"

[Dodano po chwili]

Temat o złym przekierowaniu forum został uzbrojony, kha-boom za 24h

[Dodano po chwili]

Przeniesienie postu Noriego z tematu o czyszczeniu (oraz kasacja tematu) imion do "głównego"

[Dodano po chwili]

Kasaca posta pana C. i Lav z tematu bos vs bezimienny

ot

[Dodano po chwili]

Kasacja posta "Mansteriusa" z tematu o zmianie przywódcy kalny.

2 wyrazowe zdanie...
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Temat Czy można zostać magnatem? w G1 został usunięty. Jest już taki temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Temat "Import postaci do NWN", w dziale Baldur's Gate II został zamknięty. Powód ? Odpowiedź na pytanie udzielona, problem rozwiązany.
Odpowiedz
Porządki w Pozwoleniach (Faerun Game -> Pozwolenia) - przeniosłem trzy tematy do Zatwierdzonych.

Al-Mahdi

[Dodano po chwili]

Temat Wskrzeszenie (Faerun Game > Pozwolenia) został zamknięty i przeniesiony do odrzuconych. Powód? Gracz proszący o wskrzeszenie zrezygnował.

Al-Mahdi



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...