[Torment] Uruchamianie Planescape'a pod XP

Małe pytanko - czy jest możliwość zainstalowania Tormenta w Xp-ku? Jakieś patche, aktualizacje, cokolwiek?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




W zasadzie to nie wiem, ale jezeli sie da to instaluj ta gre, bo naprawde warto!
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Nie sądzę Hawkwood, żeby działał na XP. BG I nie działa (i nikt nie umie mi pomóc :cry: ), a o ile wiem Planescape powstał wcześniej, wieć nie liczyłbym na powodzenie. Ale słyszałem, że jest jakiś sposób na to, żeby starsze gry pod XP chodziły. Trzeba coś w jakichś plikach systemowych podłubać, ale w jakich to nie wiem. Jeszcze jedno, Scatio mówił, że BG mu chodzi na XP :? . Ciekawe jak to zrobił?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Torment wyszedl po pierwszej czesci BG. BG bylo pierwszym cRPG ktor niejako roszylo branze. Pierwsza w pelni zlokalizowana w polsce gra typu cRPG, spprzedala sie w nakladzie ponad 10 tys egzemplarzy co bylo wtedy wielkim sukcesem na naszym rynku.
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Idźcie się utopcie ze swoimi spekulacjami. Ja mam XP i mi Planescape świetnie chodzi.
Ogieńssssss! Palićsssssss! Takssssss! Płomieniessssssss! Wszytsko spalę!!!
Wydaje mi sie, ze wszystko jest kwestia Windows'a. Jezeli masz wszystkie nowe latki to powinno chodzic.
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Może reczywiście wyszedł wcześniej :oops: . Szczerze mówiąc to się jeszcze wtedy RPG'ami nie interesowałem.

PS. To mi powiedz Ingus, czy Service Packa 2 masz zainstalowanego? Bardzo mi pomożesz.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
K****! Przepraszam za łacinę, ale Torment mi niestety nie wchodzi na xp-ka. Mam wersję z Service Pack 1, BG chodzi mi na nim jak złoto, a Torment nie daje się zainstalować. W połowie procesu zatrzymuje się i koniec. Myślicie, że jak ściągnę najnowsze łatki, to coś pomoże?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Mi BG też chodzi (już ), a Srvice Packa 2 zciągnąłem, ale nie polecam :? . Troche dziwne objawy ten Twój Planescape ma. Próbowałeś u kogoś innego instalować? Może z płytką po prostu coś jest nie tak. No bo, że powinien chodzić, to już wiemy.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
wiecie co wam powiem? Nic nie aktualizowałem, nic nie robilem, ale jeżeli pomoże wam to powiem pełna nazwę: XP Professional. Ja tam się nie znam na tch systemach, więc może się jakoś różni od zwykłego XP (PS. nie wiem nawet czy przpadkiem XP Professional, to właśnie nie jest zwykły XP)
PS
Błagam, nie smiejcie się .
Ogieńssssss! Palićsssssss! Takssssss! Płomieniessssssss! Wszytsko spalę!!!
Hahaha (ups :oops: sorki ). Jest XP Home Edition i XP Professional, ale który to zwykły XP to też nie wiem .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Ja mam XP Pro z Service Packiem 1. Ale Torment jest prosto z empiku i jeszcze pachnie nowością, zatem wszystko powinno być ok. Sam nie wiem - chyba ściągnę sobie update'a, czy co, albo zastosuję się do rad szanownych kolegów i spróbuję zainstalować u kogoś innego. I zobaczymy. Naprawdę zapaliłem się do tej gry, a tu nędza.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Ja podpatrzyłem u siory w pokoju prezent dla mnie, któym jest BG + Opowieści z wybrzeża mieczy i też się napaliłem, ale pewnie okaże się, ze mi nie pójdzie w XP
Ogieńssssss! Palićsssssss! Takssssss! Płomieniessssssss! Wszytsko spalę!!!
Łubudubu, łubudubu, niech żyje nam prezes naszego klubu, nieeech żyyjeeee naaam! Panie i panowie, wymieniłem sobie w empiku egzemplarz Tormenta i... wszystko jest ok! Tzn. uszkodzona była płytka z grą, w xp-ku chodzi jak złoto, siedzę właśnie w kostnicy i jest nieźle. Tylko grafika ma niewiele wspólnego z BG czy IWD, to chyba nie jest Infinity? Bardziej przypomina mi Gorasul.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




← Inne cRPGi
Wczytywanie...