[GI] Wrzód

Mam pytanko, lubicie Wrzoda??? Dla niektórych jest to natret, z którym są same problemy... Mi on się podobał....lata za nami jak jakiś ochroniarz a jak coś to można się go pozbyć
Odpowiedz
A ja go nie lubiłem i zabiłem. Wkurzał mnie bardziej niż Gomez.
Odpowiedz
Nie kapuje, dlaczego fo tak nie lubicie? On jest tylko biedeyn chłopakiem którego wszyscy biją, i szyka ochrony :wink:
Odpowiedz
Tak, dokładnie. Ale przez niego nie chciali mnie wpuścić do zamku
KOSZMAR
A kiedys spotkaliśmy stadko zębaczy... zgadnijcie jaki bilans
Zębacze:Ja&Wrzód
1:14
Zgadnijcie kto zginął?
Odpowiedz
Wielki Wrzód, zapewne, przynajmenij miałęś wrzoda z tyłka mniej :wink:
Odpowiedz
Wrzody trzeba tępić a nie im pomagać.
Odpowiedz
No wiesz... zależy kto jest wrzodem i gdzie go masz Bo taki Wrzód z SO to nic ci nie robi...
Odpowiedz
Jak to nie? Łazi za mną i zawsze zaczynać gadać w najmniej odpowiednim moemencie np. podczas walki.
Odpowiedz
Oooo, ale za to to darmowe mięsko armatnie Świetnie odwraca uwagę takich zębaczy, na przykład ;-) Już nieraz mi dupsko uratował Właśnie od zębaczy ;-)
Odpowiedz
Irytująca jednostka do zabicia(natychmiast) u mnie jak sie robiło gorąco z kilkoma Krwiopijcami zwiewał aż sie kużyło.
Odpowiedz
Wrzód jest cool, ale nigdy nie moglem z nim wytrzymac dluzej i poganialem mu kota .
Czy znoszenie go daje ci cos pozniej??
Odpowiedz
Nie, Wrzód jest tylko żeby wkurzał i uciekał przed potworami
Odpowiedz
Autorzy gry tzn. piranha zapewne dodali go w celu dodania trochę humoru, wkurzenia gracza lub rozładowanie napięcia w grze...


Odpowiedz
Tak zapewne masz racje,chodz po kilku razach staje się nudnym dodatkiem.Pamiętam,że jak go sklepałem,to potem znikał i nie mogłem go znaleść.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Mi wrzxodzik przeszkadzał, bo zagadywał kiedy mnie klepały stworki (zanim podeszły bo takto ucieka) co dziwne mojego wrzodka zabili swiatynni straznicy u oszolomow w obozie. poszedlem do kowala po pierdoly a jak wrocilem to wrzod lezal a straznicy odchodzili.
Odpowiedz

Użytkownik TomekPL dnia śro, 18 lip 2007 - 19:55 napisał

co dziwne mojego wrzodka zabili swiatynni straznicy u oszolomow w obozie. poszedlem do kowala po pierdoly a jak wrocilem to wrzod lezal a straznicy odchodzili.

[post="75380"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Widać strażników też musiał wkurzyć, i to nieźle
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
U mnie był zapowiedzią losu wszystkich którzy nie mieli włączonej nieśmiertelności do końca gry ;] czyli jakieś 11 osób uniknęło losu bycia expem. No ale na wrzodzie się zawiodłem. ZERO EXPA!!!
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
Wkurzające dziecko xD Ale pierwsze co z nim zrobilem gdy zaczął sie mnie czepiac to go pobiłem.A później ode mnie odwalił.
Odpowiedz
Nie. Wrzód to tylko przeszkoda przez którą tracę czas. Zadaje denne pytania itp. Ja zawsze gdy wychodzę ze starego obozu to idę z nim, wyjmuje broń i egzekucja. Zawsze tak robiłem, święty spokój przynajmniej jest .
Odpowiedz
W mojej grze Wrzód zniknął! Gdy teleportowałem się do obozu na bagnie facet został u Magów Wody. Gdy już do niego wróciłem jego tam nie było. Co za ulga! Facet jest gorszy niż prawdziwy wrzód na tyłku.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
← Gothic

Wrzód - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...