[GII] Przyjaciel w G2

Przyjaciel

Milten (14 głosów [18.18%])
Wilk (1 głos [1.3%])
Gorn (21 głosów [27.27%])
Angar (1 głos [1.3%])
Lester (0 głosów [0%])
Lee (11 głosów [14.29%])
Lares (1 głos [1.3%])
Xardas (3 głosy [3.9%])
Diego (25 głosów [32.47%])
Ja głosowałem na Gorna. Spoko z niego koleś (tylko w jesnym momencie mnie wkurzył, jak trzeba było odbijać Nową Kopalnie w jesynce a on sie gdzieś zaklinował i wszystko musiałem robić sam a potem miał do mnie jeszcze pretensje że zabiłem członka Starego Obozu).
Odpowiedz
Ja polubiłem najbardziej Diego za nieocenioną pomoc w G1, szkoda, że pełni taką niedużą rolę w G2. To była to miłość od pierwszego wejrzenia
Wątłe płomienie duchów snują się niczym całuny
Dymy i cienie u stóp Czerwonej Góry

Łuki i iglice znaczą kamienne sale
W mrocznej poświacie duchów umarłych

Krew zniszczonych palenisk i domów
Spływa rzekami w czerwieni, wykwita fontannami

Zduszeni pośród szklanych mocą umysłu wzniesionych ścian
Pokonani gospodarze drzemią w popielnych łożach

Kiedyż powstaną ze snu?
W jakimż tyglu ich dusze znów życiem zapłoną?

Jak długo jeszcze pod czerwonymi chmurami
Płonąć muszą migoczące ogniska straży?

Ileż trzeba żywotów pełnych trudu i łez
By na zawsze zamknąć ich grobowiec?
Odpowiedz
Zagłosowałem na Lee. To moja ulubiona osoba w Gothicu i podoba mi się jego cel, zabić Króla.
Odpowiedz
zaglosowalem na miltena bo to on jest naszym wspanialym przyjacielem, to on naraza sie pomagajac nam naladowac uriziel i to on nam pomaga na dworze irdorath ;]
Odpowiedz
Z Diega jest równy koleś i oczywiście zagłosowałem na niego. W jedynce miał więcej do powiedzenia niż w dwójce (szkoda)
Odpowiedz
Mam dylemat albo Diego albo Gorn wszyscy sa zajefajni ale te dwie postacie lubie najbardziej hmmmm...a wybieram....Diega bo byl z nami przez caly G1 i w G2 troche ale byl i bardzo pomogl w swiatyni beliara w G3 wiecej przydaje sie Gorn ale potsomywojac Dego bardziej sie przydaje."przydaje" nie chodzi o to ze lubie go tylko dlatego ze sie "przydaje" ale dlatego ze z nim jest najwiekrzy kontakt w G1 i G2 i dlatego sie doniego przywiazalem
PS: troche rzalowalem ze wykupilem Gorna bo kasy szkoda bylo a za Diega kazda kase bym dal
Odpowiedz
Zagłosowałem na Miltena ! Fajowy gość i w dodatku czerwony mag, a czerwoni magowie są super mimo, że zawsze gram zbrojnymi (oprócz wyjątków)
Odpowiedz
Jak dla mnie, to najlepszym przyjacielem, był, jest i będzie Diego. Bardzo pomocny. To on udziela nam pierwszych wskazówek, kiedy to lądujemy w koloni. Uczy nas różnych umiejętności, m.i.n. zręczność, siła itp. Jest świetnym, chytrym i sprytnym złodziejem. W drugiej części to my mu pomagamy. Tzw. Znajdujemy mu jego sakiewke ze złotem.

Na drugim miejscu usadowiłbym Lee. Był niegdyś generałem armi królewskiej. Świeny wojownik.


Lubię też resztę, ale tych najbardziej.
Pozdrawiam, Anioł Stróż, AS.
Odpowiedz
Zagłosowałem na Xardasa, bo przecież bez niego dalej byśmy se leźeli pod kamieniami a smoki niszczyłyby świat
Odpowiedz
ja zagłosowałem na diega!!!Zawsze nam pomagał i wogóle fajnie się z nim gadało
Odpowiedz
Za największych przyjaciół beza uznał bym Diego i Gorna. Obaj pomagali bezimiennego nie chcąc (w większości przypadków ) czegoś w zamian. Ostatecznie wybrałem Gorna bo :
- jest silny
- jest pocieszny (jego teksty zawsze przypadały mi do gustu )
- jest najemnikiem a to DUUUŻY plus

Nie wliczyłem tu Miltena bo ostatecznie pomógł naszemu bohaterowi z Urizjelem, ale sam dobrze wiedział ze nie będzie miał przez to problemów a to był jedyny taki akt serdeczności z jego strony, reszta to przypadki i zbieżność sytuacji ...
Odpowiedz
Diego to jest największy ziom gdyby nie on to gothic by nie istniał pamiętam jak uratował mnie przed najemnikami z nowego obozu i zawsze mu pomagałem jak coś chciał.
Odpowiedz
Zagłosowałem na Diega. Facet świetnie macha mieczem,genialnie strzela z łuku i pomorze ci w każdej sytuacji.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Zagłosowałem na Diego, bo znamy go najdłużej i według mnie jest on naszym prawdziwym przyjacielem.
Odpowiedz
ja wybral bym wrzoda.. no ale trudno milten bo ja gram wojownikiem a on jest magiem... i wogole jest fajny
Odpowiedz
Zagłosowałem na Diega. Bardzo dużo pomagał nam od samego początku przygody z Gothic'iem, jak i w 2giej części. Co prawda w 2giej jak dla mnie zachowywał się trochę inaczej niż w 1szej części (jakby musiał, a nie chciał ) ale i tak największa pomoc jest od niego .
Odpowiedz
Ja zagłosowałem na Gorna...najlepszy kumpel...zastanawiałem się też nad Diego i chociaż w 1 był dla nas chyba najlepszy, to w 2 jakby nas troszkę zlewał i w ogóle mówił jakby mu zależało tylko na kasie i na własnej dupie...(chociaż i tak nie zawsze...)
Odpowiedz
Ja zagłosowałem na Diega,bo jest najpomocniejszy ze wszystkich przyjaciół.Zastanawiałem się też nad Wilkiem,ale jednak Diego,bo to jeden z paczki czterech przyjaciół.
Moja babcia wymiata! XD
Odpowiedz
ja zagłosowałem na miltena chociaż wachałem sie czy nie zagłosowac na Xardasa
Powód dlaczego wachałem sie miedzy nimi:są magami a ja najwiecej gram magiem...
wybrałem miltena bo nalezy do paczki przyjaciół bezia i to on nam pomagał z Urizielem
Odpowiedz
← Gothic

Przyjaciel w G2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...