[NWN:HotU] Jak rozwijacie swoje postacie?

Ależ mroczny samuraju da się. Z reszta zagraj sobie bladym mistrzem to zobaczysz że ma taką umiejętność przyzwanie większego nieumarłego i na 30 poziomie jest przyzywany mniejszy demlich(myślałem że drakolich). A tak właściwie zagraj sobie nim.
Odpowiedz
ja mam Druida (22)/ Czarodzieja(1)/ Mistycznego Łucznika (10) i powiem nieskromnie że taka postać jest zwyczajnie nie do pokonania. Z żadnym przeciwnikiem nie było problemu a całe HotU przechodziłem bez pomocy żadnego najemnika. Polecam.
Odpowiedz
Witam wszytkich na froum jestem tutaj nowy ale mam nadzieję ,że przyjmiecie mnie seredecznie za ewentualne błędy orto z góry przepraszam:) osbiscie gram w 2 rozdziale SoU łowcą 16 poziom/tanceż cieni 2 poziom/mistrz oreża 7....i muszę powiedzieć .że postać baardzo mi sie podoba...niezwykle klimatyczna a i w wlace radzi sobie bardzo dobrze....pozdrawiam
Odpowiedz
ja tam mnichem wszystko przeszedłem
owszem ciężko sie gra ale jego mądrość i intuicja pomagają
Odpowiedz
U mnie szału nie ma

Wojownik lv10/Mistrz Broni lv28/Łotrzyk lv2 (Epicki Mistrz Broni)

Dyscyplina, Upadanie i UMU po 43, reszta w otw. skrzyń, spostrzegawczość, nasłuchiwanie i przeszukiwanie (chyba niczego nie pominąłem)

Początkowe staty: siła 18, zr 13, kon 12, int 13, mad 8, cha 8 (słabe cechy w razie potrzeby nadrobi się bez problemu itemkami).

Grałem bez towarzysza, przeszedłem bez problemu oba dodatki nie ginąc przy tym ani razu.
Odpowiedz
20 Paladyn/20 Boski Czempion z mieczem dwuręcznym inwestując głównie w charyzme i siłe.
Odpowiedz
U mnie czysty 40'sto poziomowy czarodziej. Grało się nawet nawet.
Odpowiedz
JA wyszkoliłem dwie narazie 2 postacie:

Druid - 40lvl

Czarownik 40 lvl

Najlepiej mi się grało druidem bo miał extra czary na takjie osoby jak aribet vixtra maugrim; na żyjące krzywda a nieumarłe to uzdrowienie albo grupowe uzdrowienie
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Jak rozwijacie swoje postacie? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...