[BGII] Tron Bhaala - zakończenie

Ja tam tylko w niej helm z tego co pamietam zrobilem... Trzeba ja odwiedzic jak sie bedzie grac nastepnym razem
Odpowiedz
Ja tej zbroi błazna nigdy nie brałam, zawsze wybierałam buty szybkości za 15 żetonów i buty północy za 5, ale może popełniłam błąd? Co do zakończenia to przyznam się bez bicia, że byłam wzruszona do łez. A jeśli chodzi o Viconie i dwie pozostałe panie z romansami to jakoś nie mogłam i nadal nie moge się musić by zagrać mężczyzną. Jak znam siebie to pewnie nie zagram. Jednak zkończenia czytałam wszystkie na jakiejś stronie nieoficjalnej o Baldurku, ale dawno i nie pamiętam dokładnie.
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz

Cytat

Co do zakończenia to przyznam się bez bicia, że byłam wzruszona do łez.


A czym konkretnie? Kończąc BG2 z Aerie czułem się pozytywnie spełniony, tzn. przepiękna idea szczęśliwego życia wg. Aerie (pamięta ktoś na czym polegała?) została zrealizowana, z kolei zakończenie z Viconią było słodko - gorzkie, ale ogólnie chodziłem potem cały dzień jak struty... Jestem w trakcie gry z Jaheirą i zobaczymy. Natomiast z historii końcowych NPC-ów najbardziej wzruszająca była historia...., ekhm.., Minsca i Boo :oops: Jakoś tak mi wyszło...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
A co w tym było niby takiego wzruszającego ?nie żebym niebył wrażliwy ale....
Odpowiedz
Co konkretnie mnie wzruszyło? To jak moja postać stała się boginą, a Anomen szkolił rycerzy a potem założył zakon ale nigdy nie zapomiał swej miłości. Był taki samotny, że wczytałam zapisaną przed finałową walką i tym razem wybrałam życie śmiertelniczki. Miłe było też podarowanie pierścionka, który należał do jego rodziny(nie żeby był cos warty, ale liczą się intencje). :wink:
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz

Cytat

A co w tym było niby takiego wzruszającego ?nie żebym niebył wrażliwy ale....


No to sobie przeczytaj:
S

P

O

I

L

E

R

Po zakończeniu przygód Dziecka Bhaala, Minsc mógł wreszcie wypełnić złożoną dawno przysięgę. Powrócił do Rashemenu w nadziei na to, że uda mu się zapełnić Lożę Berserkerów Lodowego Smoka opowieściami o swoich walecznych czynach i zasłużyć sobie na miejsce w jej osławionych murach. Po jakimś czasie w każdej gospodzie jakiś bard śpiewał ballady o walecznym łowcy. W końcu Minsc założył własną drużynę poszukiwaczy przygód, którą nazwał Pięść Sprawiedliwości. Drużyna ta siała trwogę w sercach rozmaitych drani i rabusiów, aż do czasu, gdy Minsc wyruszył na kolejną wyprawę przez Krainy. A co z Boo? No cóż, kimże byłby Minsc bez swojego towarzysza? Ta dwójka nigdy się nie rozdzieliła, a niektórzy powiadają, że Minsc i Boo wciąż są razem, gdzieś pomiędzy gwiazdami, gdzie chomiki są olbrzymami, a ludzie stają się legendą.

Sam nie wiem dlaczego, ale zrobiło to na mnie wrażenie... Zwłaszcza jak się doda do tego niesamowitą muzykę Inona Zura w tle.

[ Dodano: Nie 12 Gru, 2004 ]

Cytat

To jak moja postać stała się boginą,


Nigdy się na to nie zdecydowałem - nawet z ciekawości. Wolałem odczytać sobie przesłodkie zakończenie z Aerie, ponieważ to drugie (gdybym nie pozostał śmiertelnikiem) było dla niej niezbyt szczęśliwe. Za miękkie serduszko mam :oops:
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Moj Mag o oryginalnym imieniu Kane (takie male odwolanie do K. Wagnera:)) okazal sie byc godnym swego ojca. Zasiadl na tronie czaszek. Viconia mnie zawiodla moglem uczynic z niej boginie zla, mglismy zniszczyc Lilith a ona wybrala zycie smiertelniczki i przeszla na strone dobea. Widocznie zdrada jest juz wpisana w kobieca nature. Jak wyjdzie BG3 (tak wiem, ze nie wyjdzie, ale co z tego?) To zgladze Cyrica. Zostane ostatecznym Panem Mordu i wszyscy beda umierac dlugo i w cierpieniach. :twisted:
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
A właśnie, że ma wyjść ! A tak swoją drogą, to trochę dziwne, że jak byłeś zły to Cię Viconia zdradziła. Nawiązywałeś z nią romans?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nazywasz to romansem?!? To byla najwieksza milosc jaka bog mogl obdarzyc smiertelniczke. Ponadczasowa, nieograniczona, doskonala, nieopisywalna, a ty osmielasz sie nazywac ja romansem?
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz

Cytat

To zgladze Cyrica. Zostane ostatecznym Panem Mordu i wszyscy beda umierac dlugo i w cierpieniach. :twisted:


Masz zachcianki cieśli z Subury. Nigdy nie wybrałem boskości - zadowoliło mnie w pełni szczęśliwe życie u boku ukochanej. I nie dziwię się Viconii, ona po prostu odkryła w trakcie gry swoją prawdziwą, skrywaną naturę - dobro.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
To zrozumiale, widocznie nie byles prawdziwym synem Pana Mordu. Byles zbyt slaby, prawie tak slaby jak Sarevok:)
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Powiedzmy, że samorealizację wyobrażałem sobie w trochę inny sposób niż osiągnięcie boskości. I nie miałem nigdy serca, aby pozostawić słodką Aerie z dzieckiem na ręku. To się nazywa odpowiedzialność...A nagrodą dla mnie były przepiękne zakończenia...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Praworzadny dobry:) Tez gralem taka postacia, ale w jedynke, w czesci drogiej postanowilem dla odmiany zagrac sobie zla postacia. Teraz mam ambicje, aby przejsc cala sage tym samym bohaterem. Niestety wiaze sie z tym dylemat jaka wybrac droge? Cnoty czy wystepku?
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Tylko grając z Viconią zdecydowałem się na postać neutralną. I powiem szczerze - nie leżało mi to za bardzo. Wszelkiego rodzaju występki i chamskie odzywki brzmiały w ustach mej postaci nieco sztucznie. Odetchnąłem z ulgą, kiedy w trąbalu Viconia zmieniła charakter. I dobrze.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Ja zawsze lubilem sobie pograz roznymi postaciami, zarowno zlymi jak i dobrymi. Niestety wiekszosc cRPG jest robiona w taki sposob, ze gowny nort fabularny jest robiony pod postac dobra lub neutralna, a fabula dla "tych zlych" jest niejako dodatkiem:(
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz

Cytat

Teraz mam ambicje, aby przejsc cala sage tym samym bohaterem. Niestety wiaze sie z tym dylemat jaka wybrac droge? Cnoty czy wystepku?


Hahaha. Też mam takie postanowienie. Czas kontunować przygodę z jedynki (a byłem w Knieji Otulisko). Gram elfem, czarodziejem, chaotyczny dobry . Ach, jak ślicznie wygląda te 12 płytek z edycji kolekcjonerskiej. Po prostu cudo. A wie ktoś z Was co jest na dysku dodatkowym do BG 2? Ja włożyłem tylko, to od razu mi się instalator włączył, ale 2 jeszcze nie instalowałem, więc dałem sobie spokój .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
W skepach masz niektore przedmioty z Torment'a i chyba jeszcze pare jakis drobnych bajerow, nie pamietam za dobrze...
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz

Cytat

Ach, jak ślicznie wygląda te 12 płytek z edycji kolekcjonerskiej. Po prostu cudo.


Dopiero ślicznie wygląda edycja kolekcjonerska na 2 płytkach dvd. Nie zajmuje ci fury miejsca na półce, a zawiera dokładnie to samo. Na dysku dodatkowym masz instrukcję, solucję, animacje, grafiki, karty pomocy, mody, muzykę w formacie mp3 (33 kawałki) i przykładowe dźwięki, np. teksty Edwina czy Minsca. Pycha!
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
CO jak co ale te zakończenia to oni wymyślili po prostu świetne. Kilka razy wczytywałem grę i czytałem je wiele razy
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Tron Bhaala - zakończenie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...