[BGII] Stworzenie w BG II CAŁEJ drużyny

Wiem, wiem, głupio brzmi, ale chęć stworzenia całej drużyny w BG II (i granie nią) popycha mnie do desperackich kroków w postaci zadawania pytań czy coś takiego da się w ogóle zrobić, a jeśli tak to w jaki sposób. Więc da się czy nie? Tylko nie bijcie, proszę!!
Jeśli chodzi o samodzielne stworzenie CAŁEJ drużyny w BG2 to w rozgrywce dla jednego gracza jest to niemożliwe. W grze Multiplayer w czasie gry pojawia się nawet komunikat, że możesz stworzyć całą drużynę od podstaw przydzielając sobie kontrolę nad każdą z postaci. Kłopot w tym, że trudno znaleźć kogoś chętnego do rozgrywki dla wielu graczy.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Ale przecież w trybie gry wielosobowej możesz gra sam i wyjdzie na jedno. Będziesz miał pod kontrolą caly team. Tylko jaki w tym sens? Grac w najlepszego crpa z customową drużyną... No chyba, ze przechodzisz już któryś raz z kolei .
Da się bo kiedyś sam tak grałem Ale nie pamiętam jak do tego doszedłem hmmm... W grze pojawia się że możesz grać samodzielnie stworzoną drużyna. Trzeba włączyć grę multiplayer i przydzielić sobie kontrolę nad wszystkimi postaciami Mi to jakoś działało

Da się to zrobić w multi, ale nie polecam. Tracisz całą przyjemność rozgrywki.

← Baldur's Gate
Wczytywanie...