[GIII] Kody do Gothica III

witam ludziska po długiej przewie mam prośbę podajcie mi jakieś " działające kody do gothica 3 tylko takie fajne nie np god-nieśmiertelność albo idkfa- wszystkie przedmioty w grze w ilości sto głównie mi chodzi o pojedyncze rzeczy bardzo bym chciał kod na reputacje gdzieś słyszałem że można przyzwać 2 bezimiennego i on uczy wszystkiego jak ktoś zna ten kod niech mi go poda

edit nazwy tematu
Odpowiedz
Czy to dla Ciebie tak wielki problem skorzystać z google i chwile poszperać zamiast zakładać specjalnie temat?




Odpowiedz
w poprzednich częściach można było wpisac "insert ch" i pojawiał się drugi Bezi który mógł nas wszystkiego nauczyć...nie wiem czy w G3 to działa...
Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

A taka to była spokojna okolica. Nawet skrzaty z rzadka jeno szczały tu babom do mleka.

Jak zwykle było niezwykle.

Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.
Odpowiedz
spawn sh i daje ci repa do Nordmaru orków buntowników asasynów koczowników g. leśnych itd. kasę ci da i repa do miast ;p





Tobi is a good boy

WIELKI MISTRZ BRACTWA MAGICZNEGO OGNIA W FUN CLUBIE GOTHICA.
Odpowiedz
← Gothic

Kody do Gothica III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...